לסגור את מפעל השידוכים או לשפר אותו?

ברביעי הקרוב יתארח חיים פלק - יו"ר ארגון 'ישפה' בתרגול מיוחד לרווקים ורווקות בפרוייקט 252 בנושא: "איך להיכנס לראש של השדכן?"

פרויקט 252 , כ"ה בשבט תשפ"א

לסגור את מפעל השידוכים או לשפר אותו?-ערוץ 7
חיים פלק
צילום: חזקי ברוך

"עולם השידוכים במגזר, הוא עולם סיזיפי", אומר חיים פלק, יו"ר עמותת ישפה. "אין שום פרופורציה בין ההשקעה לתשואה".

לדבריו, "יש מציאות של אחוז גבוה ביותר של הצעות 'נפל' שהמאמץ להוציאן לפועל כולל כל כך הרבה שלבים: מחשבת השדכן על רעיון, השגת הבחור, הפנוי, שיכנועו, הסכמתו, השגת הבחורה, הפנויה, שיכנועה, הסכמתה ואז – שיחת הטלפון ביניהם". גם אם זה כבר קרה – זה עדין לא הסוף. "אם בחמש דקות הראשונות של הפגישה או השיחה... בום – אין כלום. מספיק שאחד הצדדים גילה שהוא פה בטעות - כל הטורח היה לשווא. אם זה היה מתרחש ב- 10% מהמקרים - ניחא, אבל כשזה קורה בלמעלה מ- 90% מהמקרים, לכאורה - צריך לסגור את המפעל!".

בע"ה ביום רביעי הקרוב בשעה 20:20 יתארח חיים פלק - יו"ר עמותת ישפה בפרוייקט 252 ויסביר מניסיונו העשיר כיצד לכוון שדכנים רלוונטים להצעות טובות ולחסוך זמן יקר ומשאבים נפשיים.

פלק ישוחח בזום עם פנויים ופנויות תחת הכותרת 'להיכנס לראש של השדכן שלך' ויבחן את הדרכים לשיפור שוק השדכנות. "אני אתן ספוילר", אומר פלק בחיוך. "רק שיתוף פעולה בין השדכן למשודך יכול אולי להביא לשיפור המצב. רווקים ורווקות, בואו לשיחה בראש פתוח. תנו לאחרים מנסיונכם ואולי נזכה ויבנו עוד ועוד בתים בישראל".

להצטרפות לפרוייקט 252 לחצו כאן.