הרב אלי סדן: בצלאל רצה למחוק את הבית היהודי

הרב אלי סדן: חשוב שתדעו, בצלאל רצה למחוק את הבית היהודי מיידית ולמנותו כראש הציונות הדתית כבר בבחירות בלי פריימריז.

הרב אלי סדן , כ"ג בשבט תשפ"א

הרב אלי סדן: בצלאל רצה למחוק את הבית היהודי-ערוץ 7
הרב אלי סדן
צילום: אבי אוחיון, לע״מ

חברים יקרים, כמי שמכיר היטב את כל התהליך ברצוני לומר בפורום זה רק דבר אחד, לא הבעת עמדה ולא פתיחת דיון רק מסירת עובדות כהויתן:

חגית גדולה מהחיים, למרות שבצלאל ועושי דברו ירקו עליה וביזו אותה, היא מחקה את הרוק ואמרה יש לנו משימה היסטורית לאחד את הציונות הדתית.

5 פעמים הסכימה לוותר על דרישותיה למען האיחוד, תנאי אחד ויחיד היה לה, לא למחוק את הבית היהודי כי אם להוביל למיזוג ע"פ ההסכם שכבר היה מוכן ולא למענה.

היא אמרה לי שהיא מוכנה לעבור למקום 4 לוותר על תפקיד של שר אבל - דוד בן ציון שנבחר 2 במרכז יהיה איתה ברביעיה הראשונה, מוכנה שהוא 2 והיא 4. מי שחושב שאלו דרישות מוגזמות רשאי לחלוק עליה אבל את העובדות חשוב שתדעו: בצלאל רצה למחוק את הבית היהודי מיידית ולמנותו כראש הציונות הדתית כבר בבחירות בלי פריימריז.

חגית ואני עשינו הכול ממש הכול כדי להתאחד לכן לא ניהלנו שום מו"מ עם ימינה כי ידענו שהמנדט שחגית קיבלה מהמרכז בא לאיחוד עם בצלאל. היחיד שאשם בכך שאין איחוד זה בצלאל ורק הוא !!!! ואם מישהו חושב שהיה ראוי להיכנע לדרישותיו אז בהחלט יכול לבוא בטענות לחגית על כך שלא הסכימה להיכנע ולחסל את הבית היהודי. שבת שלום לכולם.