עבודה עם שליחות
עבודה עם שליחות צילום: iStock

רוברט פיטרס עובד בתור שליח פיצה כבר במשך 31 שנים. לאחרונה, כפר קטן באנגליה החליט להראות לו את ההערכה הגדולה כלפיו ולתת לו טיפ ייחודי- מכונית.

עבודה בתור שליח פיצה בדרך כלל נחשבת בתור עבודה לצעירים או עבודה זמנית, אבל שליח הפיצה רוברט פיטרס רואה בעבודה לא פחות מאשר שליחות. פיטרס עובד כשליח בכפר טיפטון באנגליה ובמהלך השנים הוא כבר הפך לאגדה מהלכת.

השירות האדיב והשמח שלו העניק לו את הכינוי "מר סמיילי", ותושבי הכפר כבר התרגלו לראות אותו מגיע במכונית הישנה שלו ומחלק פיצות עם חיוך רחב. טאנר לאנגלי הוא אחד מהאנשים שהתחברו במיוחד לפיטרס, וכאשר הוא ראה את הרכב הישן בו הוא נוסע הוא החליט לפנות לקהילה ולבקש מהם לתרום לשליח הפיצה האהוב.

טאנר פרסם את היוזמה שלו ברשתות החברתיות, ולתדהמתו תוך שלושה ימים בלבד כבר נתרם סכום שהספיק לקנות לפיטרס רכב חדש. טאנר הסביר שהגישה השמחה של פיטרס היא שחיברה אותו לכל כך הרבה אנשים שגם רצו להחזיר לו בתרומה משלהם.

פיטרס היה המום מהטיפ הלא צפוי, והודה מכל הלב. בראיון לרשת CBS הוא הסביר שהוא עובד בתור שליח פיצה כבר 31 שנים והוא לא מתכנן להחליף עבודה למרות הבקשות של בני משפחתו למצוא עבודה יציבה יותר. הוא אמר "המשמעות שלי בחיים היא לנסות לשמח אנשים וכאשר אתה מעביר פיצה למישהו זה עשוי להיות הפרצוף היחיד שהוא יראה במהלך כל היום כולו".

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם