עם עזרה מהשופטים: באר שבע חזרה לנצח

עם שער שנכבש בעמדת נבדל ובגיבוי השופטים, חזרה הפועל באר שבע לנצח כשגברה על כפר סבא בתוצאה 1:0 והנחילה לה הפסד שלישי ברציפות

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ד בשבט תשפ"א

עם עזרה מהשופטים: באר שבע חזרה לנצח-ערוץ 7
שחקני באר שבע חוגגים
צילום: פלאש 90

עד הערב (מוצאי שבת) הפועל כפר סבא, שספגה העונה מכל קבוצות הליגה, הצליחה לשמור על שער נקי מול הפועל באר שבע. הערב הצטרפה גם באר שבע לכל יתר קבוצות הליגה שכבשו מול הירוקים מהשרון, אך הייתה צריכה את עזרת השופטים בכדי לעשות זאת.

היה זה במשחק אשר החל ללא מערכת ה-VAR ואשר לטענת איגוד השופטים סודר עד לדקה ה-33, כאשר אז אור דדיה קיבל מסירה כשהיה בעמדת נבדל ברורה במהלך שהסתיים בסופו של דבר בשערו של מרסלו מלי.

על פי צוות השיפוט ואיגוד השופטים, המהלך הספיק להיבחן במערכת ה-VAR שאישרה את חוקיותו של השער, אך ממצלמות הטלוויזיה ניתן היה לראות בבירור כי במהלך המסירה אכן דדיה עמד בעמדת נבדל.

זה לא הפריע לבאר שבע שידעה לא פעם לנצל טעויות שיפוט לטובתה, לשמור על היתרון ולנצח לראשונה מאז חזרה לתפקידה אלונה ברקת הבעלים ולקטוע בכך רצף של שני הפסדים במשחק חלש נוסף.

למרות הניצחון הערב הפועל באר שבע חייבת מאמן דומנינטי על הקווים וכזה שיעיר את השחקנים אדומים מבירת הנגב, אחרת המקום בפלייאוף העליון עוד יחמוק להם מבין הידיים.

באר שבע מנחילה לכפר סבא הפסד שלישי ברציפות ומשחק 16 מולה אותו היא לא מצליחה לנצח.

במשחק חלש ומשמים נוסף שהתקיים הערב במסגרת ליגת העל בכדורגל סיימו מכבי נתניה והפועל חיפה בתיקו 0:0.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il