פרופ' רפי קרסו: להעמיד למשפט את כל מספרי הקונספירציות השקריות נגד החיסון

פרופ' רפי קרסו קרא לאנשים לצאת להתחסן: "הייתי מעמיד למשפט פלילי את האנשים שמספרים קונספירציות שקריות נגד החיסון".

103FM , כ"ה בשבט תשפ"א

יותר מ-5000 אנשים נפטרו ממגיפת הקורונה בישראל. פרופסור רפי קרסו התייחס לנתון הגבוה וקרא לציבור לצאת ולהתחסן מפני הנגיף.

"אנשים שיוצאים נגד החיסון מספרים שקרים, הם מפחידים אנשים מלקבל חיסון ומבססים את הדברים שאומרים על הוכחות מדעיות - שרובן שקריות ולא נכונות".

השחקן אביב אלוש שנדבק בנגיף הקורונה המפציר בעוקביו ברשתות החברתיות להקפיד על הנחיות הריחוק החברתי, לחבוש מסיכה ולא להתקהל.

"זה לא צחוק הקורונה הזאת, עברתי עכשיו כמה לילות לא קלים, אני עוד ברוך השם קיבלתי את זה קל, אבל זה כאבים שלא הכרתי, זה חלקים בגוף שלא דמיינתי שיכולים לכאוב", סיפר אלוש.

בסרטון שפרסם ברשתות החברתיות הוסיף השחקן: ״תשמעו, חייבים לשמור על עצמינו ועל אחרים, אני אוכל את הכובע לא בגלל שלא נשמרתי או נזהרתי, נזהרתי ונשמרתי בכל מקום ובציבור, אבל כנראה שלא מספיק ולא תמיד עם מסכה ומרחק והנה זה הגיע אלי".

אלוש הוסיף: "אחד השיעורים הגדולים פה זה 'ואהבת לרעך כמוך', כי לא משנה איפה אתה נמצא אנחנו צריכים להישמר, גם כשזה לא נוח לנו ושזה מציק לנו, צריכים להישמר בשבילנו ובשביל אחרים, תראו מה קורה פה, התחלואה מטורפת, קצב הידבקות מטורף, כמות הנפטרים כל היום זה פשוט קורע את הלב.

״חייבים שכל אחד יקח אחריות אישית, כל היום אנחנו עסוקים בלהאשים אחד את השני, חלאס עם זה. מספיק. רק עם אהבה בלב ננצח את זה", הוסיף אלוש.