טיפים להזמנת פורץ מנעולים

אם וכאשר מזמינים פורץ מנעולים, אפשר לבדוק מספר דברים, כדי לוודא שהוא אכן הבחירה הנהדרת ביותר

תגיות: צרכנות
תוכן שיווקי , כ"ו בשבט תשפ"א

טיפים להזמנת פורץ מנעולים-ערוץ 7
טיפים להזמנת פורץ מנעולן
צילום: PEXELS

אם וכאשר מזמינים פורץ מנעולים, אפשר לבדוק מספר דברים, כדי לוודא שהוא אכן הבחירה הנהדרת ביותר, למשימת פריצת המנעולים, עבורה רוצים להזמין את הנ"ל. ובכן, ראשית כל, אפשר לבדוק באם למנעולן ישנה תעודת יושר – כיוון שרבים מבעלי המקצוע בתחום כותבים שיש להם "אישור ממשטרת מדינת ישראל", או שיש להם "הסמכה ממשטרת ישראל", ועם זאת – זה לא אמור להיות כך, כיוון שמשטרת ישראל לא מחלקת הסמכות או אישורים. על כן, אם הוא אומר שזה המצב, כדאי לברר איתו למה הכוונה, ייתכן שזה ידייק את התעודות שברשותו ודווקא יחשוף שיש לו תעודת יושר, שזה למעשה אומר שאין לו עבר פלילי.

כך שאם יש לו תעודת יושר, והוא לא מנסה להתעקש שיש לו הסמכה ואישור מהמשטרה לעסוק במנעולנות, זה כנראה סימן טוב – אם כי, האינטואיציה היא זו שיודעת, אחרי הכל.

סימני זיהוי

דבר נוסף שאפשר לעשות, במסגרת הטיפים שלנו להזמנת פורץ מנעולים, הוא לבדוק באם המנעולן מבקש סימני זיהוי, בעת שהגיע לזירת הפריצה. הוא רוצה לעשות זאת כדי לוודא שאכן מדובר בבעלי הבית, שכן אחרת הוא יכול לאפשר לאנשים להיכנס לכל מיני בתים שאינם שלהם – שמחד, זהו קונספט נהדר למסיבה, מאידך זה אינו דבר מה חוקי במיוחד. על כן, במידה ומזמינים מנעולן, כנראה כדאי להצטייד בתעודת זהות וכל מסמך אחר שיכול לאשר את זהות בעלי/שוכרי הנכס במקום, או לפחות לקרוא לשכנים שמכירים, וכיוצא בזה.

ענייני צילינדר

טיפ נוסף להזמנת מנעולן – באם הוא מסביר כי ניתן וכדאי להחליף צילינדר, דבר מה שאכן יכול להיות – יש לוודא ולבדוק שמדובר בקופסא סגורה ואטומה, כדי לדעת שלא מדובר בצילינדר משומש, או בצילינדר שמפתחותיו נמצאים במקומות שונים מאשר בידיים של מי שרכש את הצילינדר המדובר. כמו גם, צילינדר אמור לעלות כמה עשרות שקלים, כך שאם הוא טוען שמדובר במחיר רב מזה – ייתכן שעדיף לתשאל אותו לפשר הדבר.

טרם הזמנת המנעולן ובשגרה

הטיפים הבאים להזמנת מנעולן או פורץ מנעולים, יהיו אלו שנמליץ טרם ההזמנה, ואף בחיי היומיום. בין השאר, ניתן לדבר על שימון הצילינדר. כאשר מרססים בעדינות תרסיס שמן על הצילינדר ועל המנעול, בתדירות סבירה מסוימת, ייתכן שזה יעזור עם קלות סיבוב המפתח במנעול כמו גם עם מנגנון סגירת הדלת. מנעולנים רבים ממליצים על ישמון פעם בכחצי שנה. דבר מה נוסף שיכול להתקשר למנגנון סגירת הדלת, הוא זה של בדיקת הצירים – כיוון שאם הם אינם מכוונים, הם יכולים להיות הסיבה לכך שהדלת לא ננעלת או לא נסגרת כמו שצריך – כך שאפשר לבדוק מדי פעם ולגלות מה מצבם, באם הם שקעו או אם הינם מוברגים עד הסוף.

נוסף על כך, כאשר מדובר על דלתות עם בריח רצפתי, כאשר מדובר בדלתות ישנות או מיוחדות (בהווה), ייתכן שתהא תקלה עם מנגנון הסגירה והנעילה, באם יש "בעיה בחור", שברצפה, אולי הוא מלוכלך, או סתום בצורה כלשהי – והניקוי שלו יכול להקל על העניין.

על כן, אלו היו אלה טיפים להזמנת פורץ מנעולים, מקווים שהיו רלוונטיים ובעלי ערך, תודה על קריאתך.

מנעולן להזמנה