בעלי בית"ר נגד התנהלות הממשלה

אחרי שהצליח לבסוף להסדיר כניסתם של שני שחקנים מחו"ל לארץ, משה חוגג מטיח ביקורת: "עם התנהלות משרדי הממשלה, קיומנו הוא בגדר נס"

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ה בשבט תשפ"א

בעלי בית"ר נגד התנהלות הממשלה-ערוץ 7
משה חוגג
צילום: פלאש 90

הסגר אולי נגמר, אבל הסחבת והכאוס במשרדי הממשלה לא תיגמר כנראה לעולם.

אחרי שמוקדם יותר היום (ראשון) לא הצליחה בית"ר ירושלים להכניס שניים משחקניה הזרים החדשים, מתאוסיניו הברזילאי ומרקו ינקוביץ' המונטונגרי לישראל לאור העובדה כי השמיים עדיין סגורים לטיסות בשל המאבק בנגיף הקורונה, לאחר מאמצים כבירים הודיעה הקבוצה הירושלמית הערב כי הצליחה במשימה שנראתה כמו בלתי אפשרית וצמד השחקנים הזרים ינחתו מחר.

בעוד מתאוסיניו הברזילאי עוכב כבר בברזיל ולא ניתן לו לעלות על מטוס לאירופה בשל סגירת השמיים ביעד הסופי שלו - ישראל, ינקוביץ' כבר היה אמור להצטרף למטוס שהחזיר את נבחרת הנשים של ישראל אך סורב.

הבעלים של בית"ר, משה חוגג שהביע לא פעם באופן פומבי את תמיכתו בראש הממשלה נתניהו, הגיב על הסאגה כשכתב בחשבון הטוויטר שלו: "שואלים אנשים, אם יש אלוהים, איך זה שבעידן של היום אין ניסים גלויים? לאחר שאני נחשף לאחרונה להתנהלות משרדי הממשלה בנושאים פשוטים כמו אישורי כניסה לארץ הקודש וחוסר היכולת של יד ימין לדבר עם יד שמאל, אני נחרד מלדמיין כיצד מתנהלים נושאים הרי גורל ומבין שקיומנו הוא עצמו בגדר נס גלוי".

בהמשך הערב ולאחר שנפתרה הסוגיה וכניסת הזרים לארץ מחר אושרה, צייץ חוגג: "חוץ מביבי, כל הממשלה היתה עסוקה היום בלאשר כניסה למתיאוסיניו וינקוביץ' והמאמצים ברוך השם נשאו פירות, האישור הנכסף הגיע, תודה לכל העוסקים במשימה הסבוכה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il