מתוך הקליפ
מתוך הקליפ צילום מסך מהסרטון של נרקיס

כמו עבור רבים מבני המגזר, גם עבור הזמרת נרקיס 'גירוש גוש קטיף' הוא לא סתם משהו שקרה במדינת ישראל, זה משהו שקרה לה אישית, שעיצב את הילדות שלה.

"עקרתם פעם שן ללא הרדמה?!" היא שואלת, "עכשיו דמיינו איך זה מרגיש לעקור בית ללא הרדמה, ללא משככי כאבים. הכאב מפלח את הגוף שנים רבות אחר כך... ככה מרגיש לעקור חלומות".

"אבא ואימא שלי בנו חלומות מחול במקום שאף אחד לא האמין שמשהו יצמח שם. הם הגיעו לשם כשהייתי בת חמש, וגידלו שם חמישה ילדים. בית ענק, דשא רחב, חממות שמצמיחות כמעט הכל והרבה לב ודאגה".

נרקיס גדלה בנצר חזני, ושנה שעברה הוציאה את 'אם ננעלו' כשמלאו בדיוק 15 שנה לגירוש. "זה שיר כאב" היא אמרה אז, ניסתה לתאר במילים את החוויה הקשה שעברו היא ומשפחתה, ועכשיו לשיר הזה מצטרף גם קליפ כאב.

"האנשים שלקחו חלק בקליפ שלי הם כאלו שאיבדו משהו כדי לחלום בגוש קטיף, אימא שאיבדה את בנה אישה שאיבדה את בעלה ועוד חלומות שכל אחד עקר איתו והמשיך הלאה מחפש את עצמו בעולם".

"אני לא אתייפייף לכם עכשיו חשוב לי שתדעו שהאנשים האלו שילמו מחיר כבד וממשיכים לשלם אותו בכל רגע ויום. חשוב היה לי לצלם את זה להגיש לכם את זה, שתראו את האנשים את הדמעות שלהם ואת מה שהם איבדו בלי שום משכך כאבים...".

"כאן המקום לבקש סליחה מההורים שלי שגרמתי להם לבכי כזה אבל מצד שני אמן וזה יהיה הבכי האחרון ואף אחד לא ירגיש מזה לעקור בית ללא הרדמה. בהערכתי העצומה לכל משתתפי הקליפ" מסכמת נרקיס, "ולכל אנשי גוש קטיף והשומרון. מכבדת אתכם".