נעמה ירון רביד
נעמה ירון רבידצילום: נחשון פיליפסון

מנכ"ל חברת סיטיפס – הרכבת הקלה לירושלים, ירון רביד, הוא זוכה תעודת ההוקרה של 'הוועידה השנתית-ישראל 2030' של 'בשבע'.

הפרס ניתן על ניהול המערך הכולל של הפעלת הרכבת הקלה הראשונה בישראל. הפרס יוענק לרביד במהלך הוועידה, שתשודר ביום רביעי כ"ח בשבט (10.2.21) באתר ערוץ 7 ממתחם דיזיין סיטי במישור אדומים, ויוענק ע"י יו"ר קבוצת 'בשבע' דודו סעדה ויו"ר קבוצת 'קס גרופ' חנוך קס.

מנימוקי ועדת הפרס: בניהולו רב השנים את חברת סיטיפס – הרכבת הקלה בירושלים, הטביע רביד את אופיו המיוחד, ובזכות כך הגשים את חזון קידום התחבורה והסעת ההמונים בישראל. רביד זכה לחבר בין חלקי העיר ולהיות מבוני ירושלים של מטה בחיבור בין חלקי העיר ושכונותיה.

יו"ר קבוצת 'בשבע' דודו סעדה: "כחלק מהוועידות שקבוצת בשבע מקיימת אנחנו נוהגים להעלות על נס ולהוקיר אנשים שעשו מעשים גדולים ומשמעותיים במהלך חייהם וראויים להערכה. אני רוצה להוקיר את מנכ"ל סיטיפס, הרכבת הקלה בירושלים ירון רביד. הקרונות החשמליים שנוסעים בירושלים מובילים כ-170,000 איש ביום מקצה לקצה. רביד למעשה זוכה לחבר את קצוות ירושלים כעיר שחוברה לה יחדיו. בתקופה שבה ירון מסיים את פעילותו בחברת סיטיפס ובתקופה בה מסיימת החברה את פעילותה בירושלים, חשבנו להוקיר ולהודות לו על כך שבעבודה קשה חיבר את הקרוניות לכלל המגזרים, ויכלו לנסוע בקרון אחד יחדיו חרדי וחילוני, ערבי ודתי לאומי, ובכך תרם לחיבור כל גווני העיר".

ירון רביד, מנכ"ל סיטיפס, הרכבת הקלה בירושלים: "אני נרגש מהמחווה ומודה לעיתון בשבע וליו"ר דודו סעדה על הענקת התעודה. שמתי לי למטרה לקדם את הפרויקט האדיר הזה ואני שמח שבמהלך השנים הצלחנו לעשות עוד קצת טוב בירושלים".

עוזאל ותיק, סמנכ"ל השיווק בסיטיפס, הרכבת הקלה בירושלים: "ירון רביד מנהל את הרכבת הקלה במהלך כל השנים האחרונות מתוך אכפתיות גדולה לכל נוסע ונוסע ותוך מתן חשיבות לכל פרט קטן שיש בו כדי להטיב עם ציבור הנוסעים. זאת, יחד עם הנחישות לקדם את התחבורה בירושלים, על כל המשתמע מכך מבחינת הנוחות למשתמשים, נראות הקו וחיבור מיוחד עם כל המגזרים וכל האוכלוסיות השונות בירושלים, מיצבו את סיטיפס כחברה גדולה ומשמעותית וככזו ש'עושה טוב לירושלים'. בשילוב של יכולת ניהול מצוינת יחד עם חן אישי ורגישות אנושית גבוהה הצליח ירון להתחבר לכלל המגזרים ולהביא לשיתופי פעולה יחודיים ומרגשים שתרמו לעיר, לתושביה ולמבקריה".

הוועידה השנתית – ישראל 2030 של קבוצת 'בשבע' תיערך במתחם 'דיזיין סיטי' במישור אדומים ותשודר באתר ערוץ 7. בוועידה ישתתפו בין היתר היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, שרים בכירים, חברי כנסת, אישי ציבור ואנשי עסקים רבים.