לא תאמינו מה אפשר לעשות עם אלכוג'ל

לא רק מחטא את הידיים- לא תאמינו למה האלכוג'ל מסוגל

מתנאל ראט , כ"ו בשבט תשפ"א

לא תאמינו מה אפשר לעשות עם אלכוג'ל-ערוץ 7
לא רק נלחם בקורונה
צילום: iStock

יחד עם המסכות והבידודים- האלכוג'ל הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אבל מסתבר שהאלכוהול הנוזלי יכול לעשות עוד הרבה דברים מאשר לחטא לנו את הידיים.

שימו לב שהסרטונים המופיעים כאן נעשו על ידי מקצוענים עם כלים מתאימים והם עלולים להיות מסוכנים. אנחנו בהחלט לא ממליצים לכם לנסות אותם בבית, וחושבים שלהסתכל עליהם בסרטון זה מספיק בהחלט.

אלכוטיל

קצת אלכוג'ל בתוך בקבוק עם חור קטן זה כל מה שצריך בשביל להעיף בקבוק באוויר. אפשר כמובן לשנות את כיוון התעופה ואת העוצמה שלה עם כמות האלכוג'ל בבקבוק.

האש הבלתי נראית

בלי להיכנס לכל המדע מאחורי העניין- כאשר אלכוג'ל נשרף האש הנוצרת היא כמעט בלתי נראית. בטח לא תופתעו לשמוע שהאלכוג'ל מכיל כמות גבוהה במיוחד של אלכוהול דליק שנשרף כל כך טוב עד שאפשר לראות את הלהבה רק בחושך מוחלט.

אש קרה?

ראיתם פעם קוסם שמשחק עם אש בידיים שלו? יש סיכוי טוב שהוא השתמש באלכוג'ל. האלכוג'ל דליק ועלול להיות מסוכן, אבל אם משנים את המינון שלו (וכמו שאמרנו- אל תנסו בעצמכם) הבעירה שלו תהפוך לאש כחולה לא מזיקה.

לשמור על הכסף

האלכוג'ל אולי דליק, אבל זה לא אומר שהוא תמיד מעביר את האש הלאה. האלכוג'ל מורכב מאלכוהול אבל גם ממים וכאשר הם מעורבבים במינון הנכון הם יכולים ליצור אש שדולקת מצד אחד- אבל גם לא שורפת מצד שני.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!