בנט: סער ממשיך את הדרך של נתניהו

יו"ר 'ימינה' בוועידת ישראל 2030: בצלאל בחר לצאת לדרך נפרדת וזו זכותו. ימינה היום היא הבית של הציונות הדתית וגם הבית של עם ישראל

ערוץ 7 , כ"ח בשבט תשפ"א

יו"ר ימינה ח"כ נפתלי בנט התראיין לניצן קידר בועידת ישראל 2030 של 'בשבע' וערוץ 7 במתחם 'דיזיין סיטי' במישור אדומים.

במהלך הראיון התייחס בנט להחלטת בצלאל סמוטריץ' לרוץ ברשימה נפרדת ואמר "בצלאל בחר לצאת לדרך נפרדת וזו זכותו. ימינה היום היא הבית של הציונות הדתית וגם הבית של עם ישראל. אפשר וחובה גם לדאוג לפרנסה של כלל עם ישראל וגם לדאוג לערכים שעליהם גדלנו. מי שיפקיר את עם ישראל בזמן שהוא במצוקה לפרנסה, יגלה שעם ישראל מפקיר אותו בזמן שהוא במצוקה לגירוש מביתו".

כמו כן תקף בנט את גדעון סער ואמר: "סער ממשיך את הדרך של נתניהו - פוליטיקה בלי להציע תוכניות".

על מפלגת תקווה חדשה הוסיף בנט: "מפלגת הפליטים והמתוסכלים של אנשים שעד לפני דקה ישבו והגנו בלהט על נתניהו. אני זה שלא נכנסתי לממשלת נתניהו, אני הייתי האופוזיציה. לא סער, לא אלקין שהיה שר המים והסביר כמה נתניהו מופלא, ולא הנדל והאוזר שרקחו את ההסכם להנשמה מלאכותית של הממשלה הנוראה הזו. הם היו מחבקי נתניהו".

על תוכנית אפס הדבקה למיגור הקורונה אמר בנט: "בתוכנית שאני מציג, תוך עשרה ימים החיים של חצי מאזרחי ישראל יחזרו לקדמותם. תוך מספר שבועות כל מדינת ישראל תהיה נקייה מקורונה".

מתקווה חדשה נמסר בתגובה: ''בנט כבר הודיע שישב תחת נתניהו, ויתן לו 61. הצבעה לבנט היא הצבעה לנתניהו. רק גדעון סער יכול להקים ממשלה יציבה בישראל''.