אפרת ברנר
אפרת ברנר צילום: דוברות

רב היישוב חרשה בבנימין, הרב יאיר רמר, ספד הבוקר (רביעי) לאפרת ברנר בת ה-19 שנהרגה אמש בתאונת דרכים בצומת יצהר הקטנה בשומרון.

"נלקחה מאיתנו בת יקרה שנולדה בישוב וזכינו שתשע עשרה שנים חיה בינינו. בת למשפחה יקרה ממקימי הישוב. בת שהובילה והשפיעה רבות על בנות הישוב ביראת השמים שלה ובמידותיה האציליות. כבת למשפחה של תורה וחינוך, גם היא חינכה באישיותה ובתפקידיה לתורה, לתפילה, לחסד, לצניעות ולכל המידות הטובות של אישה יהודייה", ספד הרב רמר.

''כילדה, כנערה, כאשה, זכינו שהיתה שותפה בבנין יישובנו, ישוב המתמסר לגאולת הארץ ולגאולת חיי הקודש בארץ. האבל הוא גדול, הצער על הבית המיוחד שהקימה עם בעלה ונגדע הוא עצום. ד' נתן ד' לקח יהי שם ד' מבורך", הוסיף הרב.

הלוויתה של אפרת ברנר ז"ל תחל בשעה 13:30 בחרשה ותצא לבית העלמין בדולב, שם היא תיטמן.

אפרת הייתה השנייה מבין 11 ילדיהם של הרב דוד ונעמי בן פנחס, ממייסדי היישוב חרשה. אפרת נישאה לפני ארבעה חודשים ליוסף אלישיב ברנר והשניים בנו את ביתם ביישוב יצהר בו לומד אלישיב.

אביה, הרב דוד בן פנחס, מלמד שנים רבות בישיבה הגבוהה בבת ים ואמה נעמי מנהלת את בית הספר 'אהבת ישראל' ביישוב נחליאל.

מהיישוב חרשה נמסר: "אנו אבלים יחד עם משפחת בן פנחס היקרה בשעתם הקשה. אפרת, שנולדה בחרשה, בלטה בטוהר מידותיה ובצניעותה, הייתה קומונרית נערצת לבנות היישוב ותחסר מאוד לכולנו. ה' ישלח כוחות למשפחתה המיוחדת להתגבר על המשבר הנורא".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ספד לאפרת ברנר: "אסון כבד למשפחת השומרון. בחורה צעירה, כלה שכל חייה לפניה, זה בלתי נתפס. אנחנו מחבקים את המשפחות ברנר ובן פנחס בשעה קשה זו, תשתיות הכבישים בשומרון, חייבות להשתפר. זו משימה לאומית, אם צומת יצהר הקטנה הייתה מוסדרת האסון הזה היה נמנע".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו