תודה לנתניהו, הגיע הזמן של בנט

ראש עיריית שדרות אלון דוידי מספר לערוץ 7 על ההחלטה לקפוץ לבריכה הפוליטית ומעריך שכמוהו עוד רבים יעבירו תמיכה מנתניהו לבנט.

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , כ"ח בשבט תשפ"א | עודכן: 21:05

ראש עיריית שדרות אלון דוידי סיפר לערוץ 7 על ההחלטה לקפוץ לבריכה הפוליטית ועל הרצון לראות את ח"כ נפתלי בנט כראש ממשלת ישראל.

"יש לנו 42 יום לבחירות", אמר בשיחה עם ערוץ 7. "אנחנו משתמשים בכל מדיה אפשרית, אם זה בפייסבוק אם זה בטוויטר, כמובן בזום. עובדים חזק מאוד להכניס את הפעילים וגם את התומכים. אני וחבריי עושים על מה שאפשר על מנת שב-23.3 מדינת ישראל תבחר את נפתלי בנט כראש הממשלה של ישראל".

לדבריו, רק ח"כ בנט יכול להוציא את מדינת ישראל ממשבר הקורונה. "למעשה מדינת ישראל עוברת כאוס", אמר. "זו השאלה שכל תושבי מדינת ישראל שואלים, מי יכול להוציא אותנו מהכאוס הזה. כשראיתי במהלך השנה האחרונה את נפתלי בנט מסתובב, נפגש עם העסקים נפגש עם הרופאים, נפגש עם המובטלים נפגש עם ראשי הערים ומביא תכניות עבודה נכונות וברות ביצוע, אמרתי לעצמי שהאדם היחיד שיכול להוציא אותנו מהדבר הזה זה רק נפתלי בנט".

רבים מתושבי שדרות תמכו במהלך השנים במפלגת הליכוד. "אני חושב שכמוני גם הרבה תושבים במדינת ישראל מעריכים את מה שנתניהו עשה למען שדרות, למען הדרום, למען תושבי מדינת ישראל", אמר דוידי.

"אבל דווקא בעת משבר אנחנו רואים מי זה שצריך לקחת את המטה ולהמשיך. אנחנו צריכים לומר תודה רבה לנתניהו שעשה את הדברים למען מדינת ישראל, אבל הגיע הזמן לבנט", כך דוידי.