כך יוצרים כרטיס היכרות אטרקטיבי

עולם ההיכרויות עבר לרשת: קבלו מדריך מקוצר מבית פרוייקט 252 הכולל טיפים לכתיבת כרטיס אישי מעניין שיגרום לכם לקבל פניות רלוונטיות

ענת שגב , כ"ט בשבט תשפ"א

כך יוצרים כרטיס היכרות אטרקטיבי-ערוץ 7
ענת שגב
נועה לארי

הדרך לדייט עוברת דרך כרטיס היכרות בדרך כלל, באתר היכרויות או בוואטסאפ.

זוהי אחת הדרכים החזקות לשווק את עצמכם בצורה שתשאיר רושם על הקורא\ת כך שתוכלו לקבל הצעות וקשרים רלוונטיים. בנוסף, תמיד רצוי לרענן את הכרטיס ולשמור עליו עדכני.

הנה, כמה טיפים שיעזרו לכם לבנות כרטיס מעניין ו'עובד':

1. היו אמתיים - כתבו דברים שמאפיינים אתכם ולא דברים כללים, זהו כרטיס הביקור שלכם.

אל תכתבו רשימת מכולת של תכונות. היעזרו בחברים לחשוב יחד מה מייחד אתכם לדוגמא: "איש חסד", "אופטימית חסרת תקנה", "פותר בעיות", "אשת שיחה"...

אל תכתבו דברים שאתם לא. היו נאמנים לעצמכם.

2. יצרו עוגנים - הפרטים שיעוררו עניין וייצרו פניות הם הדברים שמייצרים שיח - לדוגמא: "אוהב טיולי שטח", "מכירה את הפינות הכי יפות בירושלים", "אוהב הופעות חיות". הדברים האלה יכולים ליצור תגובות כגון: אשמח לדעת על אילו טיולים אתה ממליץ? ומשם יכולה להתפתח שיחה שתוביל לדייט מוצלח.

3. היו יצירתיים - אל תכתבו כרטיס משעמם. גירמו לכרטיס שלכם לבלוט ושהקורא יתעכב עליו ויחייך לעצמו; הנה, בחורה שכדאי להכיר או: הבחור הזה מצחיק ושנון - אצור איתו קשר. הפרטים עלייך יכולים לרגש\להצחיק\לסקרן. זה יכול לכלול ביטויים שאתה משתמש בהם, מסר לחיים שאתה חי לפיו, המוטו שלך, כל דבר עם תיאורים שיעורר את הרגש. לדוגמא: "הרגע הקסום בעיניי בשבוע הוא משחקי קופסא בשולחן שבת עם המשפחה" או: "לא תמצאו אותי בלי פק"ל קפה באוטו"... כתבו פשוט ולא מתוחכם מדיי.

4. השקיעו בתמונה - כולנו אנשים ויזואליים, ונכון שהתמונה היא לא קובעת אבל תמונה איכותית ומושקעת מייצרת רצינות ויותר פניות. אל תשלחו תמונה של כל החבר'ה מטושטשים ואותך מוקף בעיגול, או תמונה שלך בשקיעה כשכולך חשוך... עמוד מול המצלמה, במרחב שבו אתה מרגיש נוח ונעים היישר מבט ותמיד – עדיף עם חיוך :-)

5. כתבו חיובי - כשאתם כותבים מה אתם מחפשים בצד השני - התמקדו בחיובי ואל תכתבו מה אתם לא מחפשים.

לדוגמא: "מחפש בחורה לא שתלטנית" יכול להיכתב: "מחפש בחורה נעימת הליכות", או "מחפשת גבר לא קמצן" - "מחפשת גבר נדיב" וכו'. הבנתם את הרעיון.

עכשיו, עברו על הכרטיס שלכם וערכו את השינויים הנדרשים וצפו לפניות טובות ומדויקות יותר. בהצלחה רבה!

ענת שגב - מאמנת פרקטית לזוגיות, מנבחרת המאמנים של 252.

עדין לא בפרוייקט? הצטרפו בלחיצה כאן.