"נפעל שהמערכה על ארץ ישראל תתנהל כראוי"

מועמדי מפלגת הציונות הדתית השתתפו בעצרת המחאה נגד הבניה הפלסטינית בשטח C.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ח בשבט תשפ"א

מועמדי מפלגת הציונות הדתית חברת הכנסת לשעבר, אורית סטרוק ועו״ד שמחה רוטמן השתתפו הערב (רביעי) בעצרת המחאה נגד הבנייה הבלתי חוקית הפלסטינית בשטחי C.

סטרוק אמרה באירוע כי "לא ייתכן שהרשות הפלסטינית מנהלת את המערכה הזו מלשכת ראש הממשלה שלהם, עם תקציבי עתק, עם כוח אדם, עם תכנית אסטרטגית, עם מטריה בינלאומית, ואצלנו היא מתנהלת עם קומץ פקחים וקומץ מתנדבים. ככה לא מנהלים מערכה על ארץ ישראל".

"אנחנו, כמו שפעלנו בעבר כשבצלאל היה שר בקבינט והעביר - לראשונה בתולדות המערכה הזו - החלטת קבינט לשימור שטחי סי, ככה נמשיך ונפעל כדי שהמערכה על ארץ ישראל תתנהל ברמה המדינית והממשלתית הראויה. הנושא הזה ודאי יהיה תנאי סף בכל מו"מ קואליציוני שננהל. כי זו המלחמה על הארץ שלנו", דברי סטרוק.

עו״ד שמחה רוטמן הוסיף, "מה שאנחנו מתמודדים פה איתו זאת מלחמה, מלחמה לאומית על השטח של ארץ ישראל ואם לא מטפלים בזה בכלים הנכונים ומתייחסים לזה כאילו יש כאן מאבק קרקעות או סכסוך שכנים ואז בודקים את זה בכלים מנהליים. המלחמה כאן היא מלחמה לאומית וצריך להתייחס אליה כמלחמה וכיעד לאומי על קרקעות של ארץ ישראל. לעשות את ההחלטות הממשלתיות הנכונות. חייבים לצאת למלחמה הזאת. היום פורסמה ההשתלטות וההריסה על מזרח יהושע- זה מגיע מלמעלה הישר מלשכת הראיס. נדרשת פעולה של המדינה בשביל להתמודד עם המלחמה הזאת".