עיריית בת ים תרחיב את החוף הנפרד

עיריית בת-ים תקיים עבודות פיתוח ושדרוג להרחבת החוף הנפרד. צביקה ברוט: "אני מברך על שיפוץ והרחבת החוף הנפרד, ורואה בכך בשורה גדולה למען ציבור גדול המבקש לרחוץ בחופי העיר לפי כללי ההלכה"

ערוץ 7 , כ"ט בשבט תשפ"א

עיריית בת ים תרחיב את החוף הנפרד-ערוץ 7
מסיירים בחוף הנפרד בבת ים
צילום: דוברות

עיריית בת ים תחל בשבוע הבא בביצוע עבודות פיתוח, שיפוץ ושדרוג החוף הנפרד בעיר בעלות של כ-700,000 שקלים.

העבודות תתחלנה לאחר עבודת מטה של חטיבת פיתוח ותשתיות ואגף החופים יחד עם מחזיק תיק החופים, ירון לוי.

במסגרת עבודת המטה התקיימו פגישות עם גורמים בקהילה הדתית והחרדית בעיר וקיבלו מהם סקירה על הטעון שיפור בחוף. בנוסף, לוי נועד עם ראש העיר צביקה ברוט שנתן את ברכתו לקידום השיפוץ המקיף של החוף.

בעירייה אומרים כי שיפור החוף ייתן מענה לגידול המתמיד בשנים האחרונות של מבקרים תושבי העיר ומחוצה לה בחוף. בין העבודות שצפויות להתבצע במקום: הגדלת שטח החוף מרוחב של 140 מטר לכ-210 מטר, הזזת ותיקון גדר העץ שחלקים ממנה התפרקו ומנעו מרבים להגיע לחוף מחשש שפרטיותם תיפגע וחידוש תשתיות השירותים והמקלחות.

ההערכה היא כי העבודות יסתיימועד לפתיחת עונת הרחצה הקרובה.

ירון לוי, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק החופים, אמר "החל מכניסתי לתפקיד, בשיתוף עם ראש העיר, צביקה ברוט, והצוותים המקצועיים, סיירנו בכל המוקדים לאורך החוף על מנת לעמוד את הבעיות והנזקים שנגרמו בחופים לאחר שנים של הזנחה. לשמחתי אחרי תקופה ארוכה של הכנת תוכניות, אנו יכולים לראות את העבודות שמתחילות בחוף הנפרד ובסופן יהנו התושבים והמבקרים מחוף כשר ומשודרג, והכי חשוב תקין מבחינת בטיחות. אני מודה לראש העיר, צביקה ברוט, על האמון בהובלת הפרויקט, ולחברי, המשנה לראש העיר, רפי ברנז, על סיוע במימון הפרויקט ולהוצאתו לפועל".

צביקה ברוט, ראש העיר, הוסיף "אני מברך על שיפוץ והרחבת החוף הנפרד, ורואה בכך בשורה גדולה למען ציבור גדול המבקש לרחוץ בחופי העיר לפי כללי ההלכה. אני מודה לחברי להנהלת העיר, המשנה לראש העיר, ירון לוי והמשנה לראש העיר, רפי ברנז על ההירתמות לפרויקט ולמשרד הפנים על סיוע".