צמיחה בשעת משבר
צמיחה בשעת משבר צילום: ISTOCK

תקופת הקורונה תיזכר מן הסתם לעוד שנים רבות, כאשר אחת מהשלכותיה העיקריות היא בהקשר הכלכלי.

רבים מאיתנו חווים אתגר כלכלי ברמה זו או אחרת, ומה עוד שאף אחד לא יודע מתי כל העניין יהיה מאחורינו. אנחנו אמנם יודעים שאושר ושמחה לא תלויים בכסף, אך כאשר אנחנו מוטרדים מהיכולת שלנו לשלם שכר דירה או לקנות אוכל במכולת, הדבר פוגע ביכולת שלנו למלא את חיינו במה שאנחנו באמת רוצים וחולמים עליו.

לחצו כאן כדי להירשם לקורס

הבשורה הטובה היא שיש לא מעט אנשים שהאתגר הזה הביא אותם דווקא לצמיחה ולפריצת דרך כלכלית. מסתבר שלא מדובר בכישרונות מיוחדים או במזל, אלא בשילוב של חמישה עקרונות:

א. פיתוח תודעה נכונה, שאין בה פחד מכישלון אלא הבנה שהמפתח להצלחה הוא לפעול בהתמדה, בלי להיבהל מכישלונות בדרך. משבר הוא הזדמנות לצמיחה, ובכל קושי נזרעים זרעי ההצלחה הגדולים ביותר.

ב. הבנת החוקים הבסיסיים של הכסף והכלכלה. לא מדובר כאן בחוקים מסובכים אלא בעקרונות פשוטים שהיו קיימים מאז ומעולם, כמו חוקי טבע.

ג. הכרת ההזדמנויות הרבות לצמיחה ולשפע שקיימות היום.

ד. בחירה במה להתמקד, הצבת יעדים, בניית תוכנית עבודה שיטתית, והתמדה בה באופן יומיומי.

ה. בשלבים הראשונים, קבלת עצה מבעלי ניסיון שיחסכו מכם טעויות רבות שאפשר לעשות בדרך.

אם זה נשמע תיאורטי מידי, אז בימים אלו קיימת הזדמנות לקבלת קורס חינמי "ממשבר לצמיחה", מאת גיל אורלי - מבכירי המאמנים הכלכליים בישראל, שליווה עסקים ואנשים הרבה שנים והוא גם מרצה מעולה. גיל, שסיפר בהזדמנויות שונות על המשבר הכלכלי שחווה בעצמו בעבר, מסביר בקורס איך כל אחד יכול לעבור ממינוס להכנסה פסיבית, בתוך 100 ימים או פחות. זהו קורס שלא מעט אנשים מעידים שהוא יצר אצלם מהפך כלכלי לטווח ארוך.

בין היתר, בקורס מוסברים כל העקרונות שפורטו למעלה באופן שמנגיש אותם לכל אחד. חשוב לשים לב שלא מדובר כאן על הבטחות לעבודה בלי מאמץ אלא בדיוק להיפך – הבנה נכונה של הכוחות הכלכליים, יחד עם תודעה נכונה תכנון נכון של פעולות, פשוט מביאים לתוצאות.

הקורס יהיה באוויר רק לתקופה קצרה. אז אם גם אתכם הוציאו לחל"ת או שנאלצתם לסגור את העסק, הקורס של גיל מדבר בדיוק על הנושא, איך לצאת מהמשבר בצורה הטובה ביותר ולהגיע לצמיחה כלכלית. לחצו כאן כדי להירשם לקורס, ללא כל עלות.

שימו לב שהרישום לקורס כולל רישום למועדון 'שווה כסף' מבית ערוץ 7

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו