בנט לנתניהו: אני מזמין אותך לעימות פתוח, כל אחד יציג את התוכנית שלו להתמודדות עם המשבר

יו"ר ימינה קורא ליו"ר הליכוד להתעמת מולו. "אתה תציג את התוכנית שלך איך למגר את הקורונה ואיך לשקם את הכלכלה, ואני אציג את התוכנית שלי, איך מייצרים 400,000 מקומות עבודה ומנצחים את הקורונה".

ערוץ 7 , כ"ט בשבט תשפ"א

יו"ר מפלגת ימינה ושר הביטחון לשעבר נפתלי בנט מזמין את ראש הממשלה בנימין נתניהו לעימות לקראת הבחירות.

״אדוני ראש הממשלה. לפני שעה קלה פרסמת סרטון די טיפוסי שבו אתה אומר שאני אלך עם השמאל, עם הערבים, וכל הדברים הרגילים שאתה אומר לפני הבחירות. אבל את אזרחי ישראל זה לא מעניין כרגע. מה שמעניין את הציבור הישראלי שנמצא בכאב נורא, זה איך הם יוצאים מהכאוס", אמר בנט.

הוא הזכיר: ''מעל 5,000 ישראלים נהרגו. הפרנסה של מיליוני ישראלים נמצאת בסכנה. לכן, אני מציע שנוותר הפעם על הסרטונים המיותרים האלה. אני מזמין אותך לעימות פתוח, שבו כל אחד יציג את התוכנית שלו להתמודדות עם המשבר.

"אתה תציג את התוכנית שלך, איך למגר את הקורונה ואיך לשקם את הכלכלה, ואני אציג את התוכנית שלי, איך מייצרים 400,000 מקומות עבודה ומנצחים את הקורונה. הציבור יחליט״, הוסיף יו"ר ימינה בנט.

מוקדם יותר היום, מפלגת 'הליכוד' בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו ומפלגת 'תקווה חדשה' בראשות גדעון סער יצאו למתקפה על מפלגת 'ימינה' של ח"כ נפתלי בנט.

בקמפיין הליכוד הוציאו סרטון והאשימו: "בנט קשר את גורלנו ללפיד והתחייב לא להמליץ על נתניהו". הקריין בסרטון הוסיף: "הצבעה לאחד מהצמד בנט וגדעון היא הצבעה לממשלת שמאל בראשות לפיד".

כאמור, גם במפלגת תקווה חדשה יצאו בקמפיין נגד בנט. על כרזה מטעם המפלגה נאמר כי בנט השתתף ב-190 הצבעות בכנסת ה-23 מתוך 1479 שהיו. בתחתית הכרזה נכתב: "הצבעת בנט קיבלת נתניהו".

אל כרזת הקמפיין צורף ציוץ בחשבון הטוויטר הרשמי של המפלגה. "השקרים הקטנים של בנט לא יסתירו את האמת הפשוטה", נכתב. "בזמן שיפעת שאשא ביטון וגדעון סער פעלו בשטח, בוועדות ובמליאת הכנסת, בנט היה עסוק ביחסי ציבור ושיווק".

"בנט שפוט של נתניהו ופועל לפגיעה בתקווה חדשה ובגדעון סער בשליחות נתניהו", תקפו. "בנט בכיס של נתניהו ומתואם איתו. הצבעת בנט - קיבלת נתניהו".