עומר ינקלביץ' ניחמה את משפחתה של דיאנה רז: "אל תשאירו את המצוקה בפנים"

אמה של דיאנה מבקשת ומתפללת שאף אחת לעולם לא תגיע למצב של בתה. אם יש מישהי שחשה צער או כאב, שתספר ותשתף. אסור להשאיר בפנים.

שרת התפוצות עומר ינקלביץ' , כ"ט בשבט תשפ"א

עומר ינקלביץ' ניחמה את משפחתה של דיאנה רז: "אל תשאירו את המצוקה בפנים"-ערוץ 7
עומר ינקלביץ'
צילום: Olivier Fitoussi/Flash90     

הגעתי לחזק ולנחם את משפחתה של דיאנה רז ז"ל, אישה מדהימה שנרצחה בידי בעלה בדמי ימיה. חשוב לי מאוד לשתף אתכן, נשים יקרות, בתחושות העולות בעקבות הביקור.

דיאנה הותירה אחריה 4 ילדים מתוקים, משפחה מקסימה ואנשים רבים להם סייעה וייעצה. היא גידלה את ילדיה באהבה גדולה ותמיד שמה את טובתם לפני טובתה שלה.

התרגשתי מאוד לשוחח עם אמא של דיאנה. אישה חזקה עם כוחות עצומים ובלתי נתפסים. למרות הטרגדיה הנוראה, היא החליטה לאסוף את הכאב ולהישאר חזקה כדי לגדל את ילדיה של דיאנה ולשמור על המשפחה.

מתוך האובדן הנורא, היא מבקשת ומתפללת שאף אחת לעולם לא תגיע למצב הזה. אם יש מישהי שחשה איזשהו צער או כאב, שתספר ותשתף. אסור להשאיר בפנים.

בזמן ששוחחנו, הגיע לפתע אחד מהאנשים להם ייעצה דיאנה. דיאנה עזרה לי, הוא סיפר. מי יודע לכמה עוד היא ייעצה ועזרה ברגעי משבר.

הכאב על הירצחה כבד מנשוא וקשה לתארו במילים. אבל מתוך הכאב, יצאתי מחוזקת ומלאה בהשראה מעוצמתה של האם. כמה כוח יש בה! מתוך השבר הגדול היא אוזרת כוח ומצליחה לשמור על המשפחה.

נשים יקרות, אף אחת לא צריכה לחשוש ולחשוב שרק אצלה זה קורה. אם אתן חשות מצוקה, אל תשאירו את המצוקה בפנים. אל תישארו לרגע מאויימות. שתפו את קרוביכן ואנשי מקצוע מיידית.

יהי זכרה ברוך