בתום הארכה: מכבי בגמר הגביע

חולון כבר הובילה ב-17 נקודות עם 50:67, מכבי הצליחה לחזור ולהשוות ובהארכה הרימה את הרמה בדרך לשחזור גמר הפיינל-פור בגמר הגביע

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ט בשבט תשפ"א

בתום הארכה: מכבי בגמר הגביע-ערוץ 7
שחקני מכבי עוצרים את חולון הערב
צילום: עודד קרני, איגוד הכדורסל

רק לפני מספר ימים גברה האלופה מכבי ת"א על סגניתה מכבי ראשון לציון במסגרת ליגת העל בכדורסל, והערב (חמישי) העפילו השתיים למעמד גמר גביע המדינה בכדורסל שם יפגשו למשחק על התואר השני בחשיבותו בכדורסל הישראלי, משחק שיהווה את שחזור גמר הפיינל-פור בשנתיים האחרונות.

בדומה לסגניתה, ראשל"צ שחזרה מוקדם יותר מפיגור בהפרש דו-ספרתי לניצחון על מחזיקת הגביע בשנתיים האחרונות הפועל ירושלים, גם האלופה מכבי ת"א חזרה מפיגור לניצחון במעמד חצי הגמר.

היה זה במשחק חצי הגמר השני שהפגיש בין שתי הקבוצות הכי טובות בארץ כיום ובכושר הטוב ביותר, משחק שהצדיק את הציפיות מעל ומעבר.

מכבי פיגרה כבר ב-17 נקודות הפרש במהלך הרבע הרביעי,אך התעלות של ווילבקין ועוז בלייזר הביאה לשיוויון ושלחה את שתי הקבוצות להארכה.

גם בהארכה הדרמה הייתה גדולה אך בסופו של דבר מה שהכריע הוא הניסיון והספסל העמוק של מכבי שניצחה בתוצאה 87:85 ותשוב למעמד הגמר בו הייתה בפעם האחרונה ב-2018, בניסיון לזכות בגביע ה-45 בתולדותיהם ובראשון מאז 2017.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il