חלק ממשתתפי האירוע
חלק ממשתתפי האירוע צילום: לאורו נלך

ארגון ההתנדבות "לאורו נלך" ערך טקס סיום לתלמידי הישיבה התיכונית "נועם" בירושלים, לרגל סיום שנת ההתנדבות שמקיימת הישיבה באמצעות ''לאורו נלך''.

באירוע שנערך באמצעות זום בעקבות מגיפת הקורונה השתתפו 100 מתלמידי הישיבה בכיתות ט' עד יב'.

רכז המעורבות בישיבה צביקה רוזנצוויג אמר בכנס: "אני שמח שגם השנה הצלחנו לסכם את שנת ההתנדבות המשמעותיות של תלמידנו. אני מודה לארגון לאורו נלך על אירוע מושקע עם תוכן משמעותי וכן על הליווי שהוא מעניק לישיבה כבר מספר שנים ובמיוחד בשנה האחרונה תחת הקורונה. תודה שעזרת לנו למצוא את הפרויקטים מותאמים לשנת הקורונה ועזרתם לנו לעזור לאחרים".

בעקבות נגיף הקורונה לא יכלו תלמידי הישיבה להתנדב במקומות ההתנדבות ה"שגרתיים", והם מצאו מספר חלופות. בין היתר התנדבו במועדוניות ובארגון "שלווה" ויצאו במהלך השנה לפרויקטים מותאמי קורונה.

לקראת חנוכה יצאו תלמידי הישיבה מכיתה ח' עד יב' לשכונות ברחבי ירושלים: קטמון, הר נוף, בית וגן, קריית משה וגבעת שאול. כל כיתה קיבלה כתובות של קשישים מעמותת ''משגב לקשיש'' וחילקה ערכות חנוכה שארגון ''לאורו נלך'' הפיק וכללו משחק בנושא אור, חנוכיה ונרות.

בנוסף במהלך השנה יצאה כל כיתה לשכונה אחרת בירושלים וחילקו חלות חמות לקראת שבת לקשישים ברחבי העיר.

מנכ"ל ומייסד עמותת לאורו נלך הרב בני וורצמן מציין כי "בתקופה של משבר חסר תקדים עמו מתמודדת החברה הישראלית, מחמם לראות עד כמה ערכי הנתינה, הסולידריות החברתית והעזרה לזולת טבועים בקרב אלפי בני נוער בישראל, שלמרות הגבלות הקורונה הנוקשות מצאו את הדרכים היצירתיות להמשיך להתנדב ולתמוך בחוליות החלשות בחברה הישראלית".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו