עם איילה הקטנה באמבולנס המשאלות של עזר מציון

הצטרפנו לבוקר של מפגש בין המתנדבות של 'עזר מציון' על אמבולנס המשאלות עם איילה הקטנה, ימים לפני עוד סדרת טיפולים. הארגון קורא לתורמים: זקוקים לעזרתכם כדי לעזור להם.

בשיתוף 'עזר מציון' , א' באדר תשפ"א

לחצו כאן כדי לחזק את הפעילות של עזר מציון ולהשתתף בהגרלה

ימים אחדים לפני שהיא נכנסת לסדרת טיפולים מורכבים הגיע לאיילה מרגל אמבולנס המשאלות של 'עזר מציון'. הצטרפנו ליומי דז'ילובסקי, מנהל מחלקת הילדים חולי הסרטן בארגון, ליום המרגש של איילה.

"אין כמו להגיע אליה ולתת לה את הכוח ואת הדרייב. המתנדבות שלנו הן מלאכיות אמיתיות", אומר דז'ילובסקי וצורית, אמה של איילה, מוסיפה: "הבוקר הזה מראה מה קורה בשגרה האפרורית בבית החולי ם. החיבוקים שראינו עכשיו עם איילה הם תוצאה של מפגש יומיומי. אנחנו מגיעים הרבה לבית החולים והחיבוק שאנחנו מקבלים שם אדיר בכל פעם מחדש".

בדבריה מדגישה צורית את חשיבות התרומה של פעילות הארגון להחזקת משפחות החולים מעבר לתרומות מח העצם. בהקר זה היא מזכירה את מערך הארוחות, מערך ההסעות ועוד. "הם שם בשבילנו וזה מקל את השגרה".

"חיוך של אושר מנצח הכול", אומר יומי הרואה את חיוכיהם של הילדים החולים כהגשמת ייעודו של אמבולנס המשאלות. "השמחה זו החיים וזה הבריאות", אומרת צורית המתארת את השפעתה של השמחה על בריאותה של איילת, השפעה שמורגשת בכל מפגש עם המתנדבות של 'עזר מציון'.

הצלת חיים, מדגיש יומי, אינה בהכרח עשיית מעשה הרואי וגדול, אלא "דבר קטן כמו לבוא עם אמבולנס לבית של מטופל ולתת להם כוח, הדברים הקטנים האלה הם הדברים הגדולים".

בימים אלו יוצא ארגון 'עזר מציון' בקמפיין ציבורי בקריאה להצלת חיים. "אנחנו רוצים לעזור למשפחות ואנחנו לא יכלים לבד", פוני יומי לתורמי הארגון. "אנחנו צריכים את העזרה שלכם, כל אחד כמה שהוא יכול. תעזרו לנו כדי שנוכל לומר להם 'אתם לא לבד'".

לחצו כאן כדי לחזק את הפעילות של עזר מציון ולהשתתף בהגרלה