התינוקת שואלת: איפה אבא?

אלמנה צעירה, מצפה ללדת בקרוב, אבל הילד יגדל לתוך עולם ללא אבא, אי אפשר אפילו לחשוב על הצער הזה, כואב הלב.

בשיתוף קופת העיר , ב' באדר תשפ"א | עודכן: 11:16

הילדה בת השנה שואלת איפה אבא, אבל אבא לא שם בשביל לתת לה חיבוק, אבא לא שם בשביל לתת לה לטיפה, כי אבא נפטר.

אלמנת הרב אליהו מילצקי ז''ל זועקת לעזרה ואנחנו חייבים לתת לה את הכח להמשיך, לתת לה כח לגדל את הילדה, לתת לה כח לגדל עוד ילד שיוולד ללא אבא

לתרומות לאלמנה לחצו כאן

סרטון כזה עוד לא ראיתם, סרטון שגורם לדמעות פשוט לזלוג, סרטון קורע לב. העיניים ממאנות להאמין ולעכל את המראות העצובים הללו, איך ילדה קטנה, ילדה רק בת שנה שכבר אין לה אבא.

רק לפני כשבועיים נפטר האברך הצעיר הרב אליהו מילצקי ז''ל, הוא עבר אירוע לבבי בביתו, אל מול עיניהם של אשתו רותי ובתו הילדה בת השנה, משם הוא פונה במצב קשה מאוד לבית החולים שם כעבור מספר ימים השיב הוא את נשמתו ליוצרה.

סיפור קורע לב, אישה אלמנה צעירה שכבר אין לה בעל, היא בהריון, מצפה ללדת בקרוב ממש, אבל הילד יגדל לתוך עולם ללא אבא, אי אפשר אפילו לחשוב על הצער הזה, פשוט לא ניתן, כואב הלב.

וכל זה מלבד הילדה הקטנה בת השנה בלבד, שקמה בבוקר ושואלת "איפה אתה אבא", האמא, האלמנה לא יודעת מה להגיד לה, אבל התינוקת בשלה ממשיכה לומר מילים בשפתה שלה, "אבא, אבא". אבל אבא לא שם, אבא לא שם בשביל ללטף אותה, אבא לא שם בשביל לחבק אותה, אבא נפטר.

הילדה הקטנה פשוט מחבקת את עלון ההתרמה למשפחה עליו מתנוסס דמותו של אביה, היא מקרבת את אביה אל פניה ומוזילה דמעה, כואב הלב לראות מחזה שכזה, אבל היא לא מבינה לאן אבא נעלם.

האלמנה הצעירה זועקת לעזרה, אין לה בעל, אין לה בית אין לה עבודה, היא חייבת אותנו, שנעזור לה, שניתן לה כח לגדל את התינוקת בת השנה, שניתן לה כח לגדל את הילד שעוד מעט ייצא לאוויר העולם. אסור לנו להישאר אדישים אל מול בכייה של הילדה, "אבא, אבא".

לתרומות לאלמנה לחצו כאן