טפטים לבית
טפטים לבית צילום: ISTOCK

בתקופה האחרונה אנשים לא מעטים גילו מחדש את הבית שלהם. בין אם הם יצאו לחל"ת, איבדו בבת אחת את עבודתם או נכנסו לבידוד, הבית הפך למקום מפלט שממנו מתנהלת העבודה, הסידורים וכמובן ה-Take Away ממסעדות.

בימי הקורונה, הסגר וחוסר הוודאות השורר מסביב אנחנו מתחילים להעריך יותר את הבית הפרטי שלנו. למעשה, אנחנו מבלים בו במרבית הזמן, ולכן חשוב שנשמור על ניקיונו ונעניק לו אווירה ביתית.

ואם כבר מדברים על אווירה, כדאי לשקול מחדש את העיצוב שלו. ולא, זה לא אומר שאתם צריכים לקנות רהיטים או להזמין מעצבת פנים כשקיימת אופציה זולה הרבה יותר: מדבקות קיר

מדבקות קטנות – שינויים גדולים

לא חייבים להוציא הרבה כסף על עיצוב הבית, במיוחד אם אתם רוצים להצטמצם קצת עם ההוצאות בתקופת הקורונה. מדבקות קיר מעוצבות ואיכותיות הן כל מה שאתם צריכים כדי לשדרג את הסלון, המטבח, חדר הילדים או כל פינה אחרת בבית הדורשת שדרוג. קבלו את היתרונות שיש למדבקות האלה להציע:

אתם בוחרים את הקונספט לעיצוב

מדבקות קיר מגיעות בצבעים ועיצובים שונים. אם מדובר בחדר ילדים, למשל, תוכלו ללכת יותר על קונספט של דיסני ולבחור דמויות מצוירות של פו הדוב, איה וחברים נוספים. ניתן גם להזמין מדבקות של חיות ולגרום לילדים להרגיש כמו ביער קסום. אם אתם מעוניינים לשדרג את הסלון דווקא, ניתן ליצור קונספט טבעי הכולל כלובי ציפורים ופרחים, ינשופים או פרפרים אלגנטיים בשחור לבן. עבור חדר השינה הרומנטי של המבוגרים ניתן להוסיף מדבקות-מראות בצורת לבבות או כוכבים זוהרים. גם האמבטיה זקוקה למעט ריענון לפעמים, בעזרת מדבקות פרחים צבעוניות גם הילדים הסרבנים ביותר לא יתווכחו אתכם כשיצטרכו להיכנס למקלחת.

מסתירים ליקויים על גבי הקיר

מדבקות קיר הן דרך טובה להסתיר פגמים שונים על הקיר, בייחוד אם אתם לא רוצים להתעסק עכשיו בצביעת קירות. ואכן, כאשר רוצים לצבוע קיר, מדובר בפרויקט שלם הכולל הזזת רהיטים, פריסת עיתונים ישנים וכתמי צבע בכל מקום. המדבקות, לעומת זאת, הן נקיות, מסודרות ולא נשאר לכלוך אחרי ההדבקה שלהם. באמצעות מדבקות יפות ואיכותיות אפשר להסתיר קילופי צבע, סימונים של טושים ועטים שביצעו הילדים ועוד.

פעילות מהנה לילדים

בתקופת הסגר חשוב להעסיק את הילדים בפעילויות שונות, שהן מעבר למסכי הטלוויזיה והטאבלטים. אז נכון שאי אפשר לצאת החוצה ולשחק, אבל ניתן לארגן פעילויות אמנותיות מהנות. אחת מבין הפעילויות האלה היא בחירת מדבקות לקישוט הקירות. המדבקות קלות להדבקה על גבי הקיר, ומתאימות לפעילות משפחתית של המבוגרים וההורים כאחד.

לא עולות הרבה כסף

כאמור, מדבקות הקיר הן אופציה זולה ומשתלמת לעיצוב. אתם לא צריכים להזמין עכשיו מומחים לעיצוב ולהוסיף אלפי שקלים כדי לערוך שינוי בבית. במקום זאת, יש לכם מדבקות איכותיות שניתן להזמין כאוות נפשכם, וזה עדיין לא יעלה הרבה כסף. האלטרנטיבה הזולה הזו פתחה עולם שלם של עיצוב שהיה מוכר פחות מקודם.

עמידות לאורך זמן

האופציה הזולה של מדבקות קיר מדהימה בזכות העובדה שמדובר במדבקות עמידות שישמשו אתכם לטווח ארוך. אבל גם אם אתם רוצים לערוך שינוי קטן ולשנות כמה מן המדבקות, ניתן להסיר אותן בקלות ולהדביק חדשות במקומן.

לסיכום, אם אתם מרגישים שהבית שלכם קצת חדגוני ומשעמם, תוכלו בהחלט לשדרג אותו באמצעות מדבקות עליזות וצבעוניות וליצור אווירה כיפית בבית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את המדבקות שאתם אוהבים, להזמין, לקבל אותן ולהתחיל לקשט את קירות הבית.