"הדרך לחופה - שבירת חסמים פנימיים"

ברביעי הקרוב המאמן והמחנך שמואל מינקוב יעביר הרצאה בפרויקט 252 בה יסביר כיצד הדרך לחופה עוברת דרך שבירת המחסומים הפנימיים ומה הדרך לעבור אותם בהצלחה

נדב גדליה , ב' באדר תשפ"א

"הדרך לחופה - שבירת חסמים פנימיים" -ערוץ 7
אילוסטרציה
צילום: istock

"אין אדם לא מוצלח - יש אדם לא מודרך", אומר הרב שמואל מיניקוב, מחנך ומאמן אישי, מאסטר NLP ומלווה רווקים ורווקות לקראת זוגיות.

"אין 'בעיה' ברווקות", מסביר מיניקוב. "אלא מה שחסר זה יותר הדרכה ודיוק לכיוון המטרה. באמצעות העצמה אישית, קבלה עצמית, וקבלת כלים אפקטיביים מעולם האימון האישי והעבודה עם הלא מודע, ניתן להתגבר על רוב המחסומים".

מה ה'אני מאמין' שלך בנושא שבירת המחסומים שלנו בדרך אל החופה?

"הרבה מהמחסומים שלנו נוצרו אי שם בילדות שלנו, אבל אסור שזה מה שינהל אותנו בהווה. ברגע שאנחנו מקבלים כלים מתאימים ניתן לפרוץ קדימה ולהגיע למטרות הנהדרות שלנו. אין מושג כזה אדם לא מוצלח. כולנו מלאי עוצמות וראויים באמת לשפע אישי. ראיתי עשרות רווקים ורווקות שהשקיעו ודייקו את עצמם - והגיעו בשמחה גדולה אל הזוגיות שלהם. זה אפשרי ונכון לכולם בעז"ה".

ברביעי הקרוב, יעביר מינקוב תרגול ייחודי למנויי פרויקט 252. התרגול יעסוק בנושא "מייקל ג'ורדן והדייטים שלכם – היחס לכישלונות שלנו".

במה יתמקד התרגול שלך ברביעי הקרוב?

"אחד המחסומים הגדולים שתוקע אותנו מלהתקדם בחיים זו 'תחושת הכישלון' שלנו. אנחנו זוכרים וחיים שוב ושוב את כל המקרים בהם לא הצלחנו ונכשלנו. מקשר לקשר אנחנו צוברים כישלונות, וממילא זה שואב מאתנו את כל האנרגיה להמשיך הלאה. אמנם כשבאמת מתבוננים רואים שבעצם אין מושג כזה 'כישלון'! זה נשמע מוזר, אבל גם היהדות וגם שיטת ה NLP מלמדים אותנו שזה אכן כך. במפגש הקרוב נדבר על המושג 'כישלון' בחיים שלנו, ואיך מתמודדים איתו כראוי".

הרצאתו של שמואל מיניקוב בנושא 'מייקל ג'ורדן והדייטים שלכם - היחס לכישלונות שלנו'.

תשודר במסגרת פרוייקט 252 ביום רביעי, ה' אדר התשפ"א (17.2.21 למניינם), בשעה 20:20.

עדין לא בפרוייקט? להצטרפות לפרוייקט 252 לחצו כאן