יו"ר ימינה נפתלי בנט
יו"ר ימינה נפתלי בנט צילום: משה ביטון

שר הביטחון לשעבר ויו"ר מפלגת ימינה, נפתלי בנט, בדרך לאקזיט רביעי בזכות הקריירה הקודמת שלו כאיש הייטק.

מדובר על חברה שבנט השקיע בה לפני כעשר שנים, בתקופה בה היה אזרח ולפני שהחל בקריירה ציבורית. לבנט נותרו מניות באותה חברה ובימים אלו היא נמכרת לחברה אחרת תמורת מיליארדי דולרים.

"כשהייתי בהייטק פעלתי כמשקיע ויזם בשורה של חברות ונותרו לי בהן מניות. אחת החברות עושה בימים אלה אקזיט ענק", סיפר יו"ר ימינה לרדיו 103FM. כשנשאל באיזה סכום מתבצע האקזיט השיב בנט: "מספר מיליארדי דולרים".

את האקזיט הראשון שלו עשה בנט בשנת 2005 כשמכר יחד עם שותפיו את החברה שהקימו - סאיוטה. בנט כיהן כמנכ"ל סאיוטה עד מכירתה תמורת 145 מיליון דולר לחברת RSA.

קודם לכן התייחס בנט לאירוע החמור שהתקיים בנגב לפני שבועיים: ''בדואים נכנסו ליישוב יהודי בנגב באמצע הלילה ואנסו ילדה בת 10. איבדנו את הנגב. אין משילות בנגב, אין משילות בלוד ואין משילות בגליל".

בנט הביע תקווה שימינה תגדל ב-4-5 מנדטים, ואז לדבריו יוכל להקים ממשלה בראשותו. הוא הסביר את האופן בו הוא רואה את ההתנהלות נגד נגיף קורונה: "שיטת האקורדיון של נתניהו הרסה את הכלכלה והחריבה את המדינה".

"מקווה שאקבל עוד 4-5 מנדטים ואוכל להקים ממשלה בראשותי. אם לא, אקח את הכוח ואכפה על כולם ממשלה מעולה ויציבה בת קיימא", סיפר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו