במטרה להקדים את פתיחת המשק: מד"א יחסן עובדים במקומות העבודה

נציגי מד"א יגיעו למקומות עבודה בהם מתארגנים קבוצות עובדים, מכלל קופות החולים, שטרם התחסנו ומעוניינים להתחסן.

אורלי הררי - ערוץ 7 , ב' באדר תשפ"א

במטרה להקדים את פתיחת המשק: מד"א יחסן עובדים במקומות העבודה-ערוץ 7
מתחסנים
צילום: דוברות מד"א

במטרה לאפשר את החזרת המשק לפעילות מהר ככל האפשר, החלו היום (א') מגן דוד אדום וקופות החולים לחסן עובדים במקומות עבודה.

במסגרת המיזם של משרד הבריאות, מגן דוד אדום וקופות החולים, נציגי מד"א יגיעו למקומות עבודה בהם מתארגנים קבוצות עובדים, מכלל קופות החולים, שטרם התחסנו ומעוניינים להתחסן.

הראשונה להתחסן היתה חברת פרטנר שצוותי מד"א הגיעו לחסן את עובדיה בבניין המטה בראש העין.

מאז החלו החיסונים בישראל, צוותי מד"א השתתפו במאמץ הלאומי לחסן את האוכלוסייה בעשרות מתחמי חיסונים ניידים ברחבי הארץ. החובשים והפראמדיקים של מד"א חיסנו למעלה מחצי מיליון מנות חיסון.

כידוע, מגן דוד אדום סיים לאחרונה את מבצע "מגן אבות ואמהות" של משרד הבריאות, במסגרתו חוסנו כל דיירי ואנשי הסגל בבתי האבות והדיור המוגן במדינה. בכך, הפכה ישראל למדינה הראשונה בעולם אשר חיסנה באופן מלא את כלל מערכי הדיור המוגן בשטחה.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "המטרה הלאומית היא לחסן במהירות את כלל האוכלוסייה במדינת ישראל על מנת שנוכל לחזור חיי שגרה. הבוקר יצא לדרך מבצע מיוחד נוסף שמטרתו להנגיש את החיסונים ולצרף למעגל המחוסנים את עובדי המשק והתעשייה שטרם התחסנו. כארגון ההצלה הלאומי של ישראל, יחד עם משרד הבריאות אנו עושים את כל המאמצים להגיע לכל מקום ולעשות הכל על מנת לנצח את המגיפה. אני מודה לשר לביטחון הפנים אמיר אוחנה על מאמציו לקדם את המיזם החשוב שאין ספק שמסייע לזרז את מיגור מגיפת הקורונה''.