אנסטסיאדיס עם שרה ובנימין נתניהו
אנסטסיאדיס עם שרה ובנימין נתניהו צילום: חיים צח/ לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה קיבלו הערב (ראשון) את פניו של נשיא קפריסין ניקוס אנסטסיאדיס במעון ראש הממשלה בירושלים.

נתניהו ונשיא קפריסין אנסטסיאדיס נועדו לפגישת עבודה. בהצהרה משותפת לתקשורת אמר ראש הממשלה כי ״שיתוף הפעולה הרפואי שלנו התפתח במרוצת השנים. אולם המאבק המשותף במגפת הקורונה הפיח רוח חדשה בשיתוף פעולה חשוב זה. נדון גם בכך היום.

''בשבועות האחרונים, שוחחנו על תכנית החיסונים של ישראל שנמצאת בעיצומה, וכיצד עלינו לפתוח מחדש את הכלכלות שלנו בביטחה. אני מבקש להודות לך על נכונותה של קפריסין להכיר בדרכונים הירוקים של ישראל וישראל תכיר גם באלו הקפריסאיים.

''הדבר יאפשר לנו לפתוח מחדש את התיירות בעתיד הקרוב. לא מיד בשבועות הקרובים, אך היא תיפתח בעתיד הלא רחוק. תיירים קפריסאים יבואו לישראל ותיירים ישראלים יבואו לקפריסין״, הוסיף נתניהו.

בהצהרה משותפת לתקשורת נשאל ראש הממשלה האם עו"ד איתמר בן גביר ממפלגת הציונות הדתית יהיה חלק מהממשלה הבאה שיקים. "איתמר בן גביר לא יהיה חלק מהממשלה אבל הוא יהיה חלק מהקואליציה שלנו, כמו שהיה בן ארי ולא הייתה לו שום השפעה", השיב נתניהו.

נתניהו תקף את המתנגדים לכניסת בן גביר לכנסת, ''זו צביעות - דנים בבן גביר אבל מוכנים לקבל את מס' 7 בעבודה שקוראת לצה"ל פושעי מלחמה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו