סיור ימינה בדרום
סיור ימינה בדרום צילום: דוברות

יו״ר ימינה ושר הביטחון לשעבר נפתלי בנט סייר בדרום הארץ יחד עם מועמדי ''ימינה'' לכנסת: איילת שקד, אלון דוידי ומתן כהנא.

מפלגת ימינה השיקה תוכנית עבודה להתמודדות עם היעדר המשילות, במטרה להפוך את הנגב והגליל למנוע הצמיחה החדשה של ישראל.

"ממשלת ישראל איבדה את השליטה בנגב", אמר בנט בסיור. ''במהלך השנים האחרונות והחודשים האחרונים, כנופיות ופושעים בדואים עוצרים רכבים באמצע הנסיעה ושודדים אותם, מפעילים פרוטקשן על בעלי עסקים, פורצים לבתים ומפעילים אלימות, פשוט מתעללים בתושבים. לא רק הציבור הכללי נפגע מזה, אלא גם הבדואים עצמם. הגיע הזמן להחזיר את הנגב לידיים שלנו, בכלים משפטיים, משטרתיים ואם צריך גם צבאיים. בממשלה שנקים תוך שנה מכינון הממשלה נחזיר את הנגב לידיים שלנו. זה אפשרי".

יו"ר סיעת ימינה, ח"כ איילת שקד: ״הפשיעה בנגב עלתה מדרגה ובחודשים האחרונים הנגב הפך למערב הפרוע. חממות קנאביס בכל מקום, מנהרות קנאביס, פרוטקשן, פריצות לבסיסים וגניבת נשק, והאירוע המזעזע ביותר- פריצה בלילה לבית ופגיעה מינית בילדה בת עשר במיטתה. לזה צריך לשים סוף וזה אפשרי עם ממשלה נחושה וראש ממשלה שמנהל את המהלך ושם את החזרת החוק לנגב בראש סדר העדיפויות. בנט וימינה יכולים לעשות את זה״.

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, אמר: "כראש העיר מהדרום אני אומר לכם שתושבי הדרום מכל המגזרים כולל הבדואים רוצים ממשלה וראש ממשלה שמחויבים להחזיר את המשילות לנגב ואכפת להם. לנפתלי בנט יש תוכנית מסודרת, והוא היחיד שיכול לעשות את זה, גם בקורונה, וגם בנגב".

ח״כ מתן כהנא: ״הנגב הפך לפצצה מתקתקת. בתוך הכאוס הכללי שמדינת ישראל נמצאת בו, איבדנו את המשילות גם בנגב. רק ממשלה חזקה בראשות בנט תחזיר את המשילות לנגב ולכל ארץ ישראל״.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו