שוב ראשונים: חיפה הביסה את בית"ר

מכבי חיפה ניצלה חולשה גדולה של שחקני בית"ר המחלימים מקורונה והביסה אותה בביתה בקלילות בתוצאה 3:0 בדרך חזרה למקום הראשון בליגה

נרי וייס - ערוץ 7 , ג' באדר תשפ"א

שוב ראשונים: חיפה הביסה את בית"ר-ערוץ 7
שחקני חיפה חוגגים הערב מול בית"ר
צילום: ניב כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה

מוכי קורונה. בכל חמשת הפעמים האחרונות שאירחה אותה, לא הפסידה בית"ר ירושלים למכבי חיפה. הערב (שני) הובסו הירושלמים בידיי הירוקים מחיפה כשספגו שלושה שערים שטותיים ואף יכלו לספוג הרבה יותר, במשחק חד-צדדי לחלוטין.

למעשה, נראה כי הסיבה להתפרקות הירושלמים שרק לפני מספר ימים ניצחו בשיניים את מכבי נתניה באחד ממשחקי ההקרבה הגדולים שלהם בשנים האחרונות, היא התפרצות נגיף הקורונה אצליהם. כזכור, במשך 16 ימים הושבתה פעילות בית"ר באופן גורף, זאת לאחר שכמעט כל סגל השחקנים נדבק בנגיף המבהיל.

זו לא הפעם הראשונה בה מעידים על עצמם אנשים שנדבקו בנגיף, כי זה השאיר בהם עוד חולשות אחרי ההחלמה ונראה כי התפרקות הירושלמים הערב באצטדיונם הביתי, אצטדיון טדי שבבירה, היא עוד הוכחה להמשך הפגיעה של הנגיף גם אחרי ההחלמה ממנו.

את החיפאים כל זה לא עניין, שכן אלה רצו לחזור אל המקום הראשון בטבלת ליגת העל בכדורגל ממנו ירדו באופן זמני במוצאי שבת עם ניצחונה של האלופה בשנתיים האחרונות, מכבי ת"א שצמודה אליה במאבק האליפות.

חיפה, שבפעם האחרונה שניצחה את בית"ר פעמיים במהלך העונה הסדירה הייתה ב-2012/13, עשתה זאת הערב שוב עם שערים בדקות ה-17, 50 ו-53, שערים שכולם נבעו מטעויות קשות בהגנת בית"ר.

חיפה קוטעת רצף של שני הפסדי חוץ וחוזרת אל המקום הראשון בטבלת ליגת העל בכדורגל כשבמאזנה 47 נקודות, 2 יותר ממכבי ת"א. בית"ר? זו יכולה להתעודד שהתבוסה לא הייתה בתוצאה גדולה יותר ומשפילה יותר. ביום חמישי מחכה לה כבר משחק מול בני סכנין - שם זו כבר אופרה אחרת עבור השחקנים ובעיקר עבור האוהדים.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il