במוצ"ש האחרון, פרויקט 252 יצא במיזם 'בשעה טובה 2'.

הצלחה למיזם השידוכים 'בשעה טובה 2'פרוייקט 252

במסגרת המיזם התבקשו כל מי שברצונו לסייע למחפשי זוגיות - להעלות סטטוסים ופוסטים עם פרטים של מועמדים ומועמדות לשידוך - למשך שעה אחת.

בין 21:00 ל-22:00 במוצ"ש האחרון התמלאו הרשתות החברתיות בפרטים של רווקים ורווקות. לא פחות מ-4000 מועמדים ומועמדות לשידוך קבלו חשיפה גדולה בסטטוסים ובמגוון קבוצות ווטאסאפ ייעודיות שהוקמו עבור מיזם 'בשעה טובה 2' ורבים השתתפו במשדר המיוחד עם הרב יוני לביא וגבי דניאל מפרויקט 252 - שליוו את השעה המיוחדת בסיפורים מרגשים על שידוכים מוצלחים.

"אנחנו מתכננים בע"ה כבר את הערב הבא שבו רווקים ורווקות יקבלו את החשיפה במעגלים רחבים", אומר צוריאל גביזון, מייסד פרויקט 252"הבנו שדרך הסטטוסים והפוסטים אפשר להגיע למעגלים רחבים מאוד, כבר בפעם הקודמת בה ערכנו את מיזם 'בשעה טובה'. בזמנו, זאת הייתה הפעם הראשונה והחלטנו בסך הכל לנצל את השעה שבה עוברים משעון קיץ לחורף - מה שגרם לנו להבין שלא צריך לחכות לשעון קיץ או חורף - אם זה עוזר לאלפי רווקים ורווקות. סטטוס זה דבר מאוד חזק היום ולא דורש מאמץ רב להפיק אותו, אבל הוא יכול לפגוע בדיוק במעגל הנכון שיביא את הזיווג לאותה רווקה או רווק שאתם כל כך רוצים שהם יתחתנו כבר. אנחנו מקבלים הרבה תגובות על קשרים שיצאו מהשעה הזאת ואפילו, ב"ה, גם לא מעט קשרים שהתקדמו לחתונה. נתראה במיזם הבא של פרויקט 252".

עדין לא בפרוייקט 252? לחצו כאן להצטרפות>>