כל הרצאות 'פרויקט השובבים' אצלכם בצפייה ישירה

לכבוד סיום פרויקט שובבים, קיבצנו לכם את כלל ההרצאות בהם צפו למעלה מ6000 איש, בחבילה אחת כדי תמיד תוכלו לחזור אליה

בשיתוף לוקחים אחריות , ד' באדר תשפ"א | עודכן: 06:58

כל הרצאות 'פרויקט השובבים' אצלכם בצפייה ישירה-ערוץ 7
לוקחים אחריות
צילום: נחמיה כהן

"מדהים כמה שפרויקט שובבי"ם היכה גלים בציבור'', אומר מנכ''ל ארגון 'לוקחים אחריות', נחמיה כהן.

"בחודש וחצי האחרונים אנחנו מקבלים כל כך הרבה פידבקים על הפרויקט, הציבור נחשף להרצאות ברמה גבוהה בנושאים כל כך חשובים בחיינו והתמלא ברוח, מוטיבציה וכלים לשינוי הרגלי השימוש האישיים והמשפחתיים - וזו בדיוק היתה המטרה שלנו".

לקבלת חבילת הפרויקט אליכם למייל בחינם לחצו כאן

''בשבת האחרונה התארחתי בבית הורי בגמזו", מספר כהן, "ועל אף הקורונה והמניינים המפוזרים פגשתי כמה וכמה אנשים שצפו בפרויקט וסיפרו לי בהתלהבות על כך שהצפייה בהרצאות הייתה להם משמעותית, שקבלת הידע הייתה חשובה עבורם, ושהתובנות והכלים שרכשו בסדרת השיעורים שינו את חייהם לטובה. אני מודה לה' על הזכות שנפלה בחלקנו להרים את הפרויקט ולהצליח בו".

בנוסף לכך, אריאל שאוליאן רכז הפעילות ב'לוקחים אחריות' מספר אף הוא על הפרויקט. "בתקופה האחרונה לא הפסקנו לקבל הודעות ושיחות טלפון מאנשים שפשוט היו אסירי תודה וסיפרו לנו שהפרויקט פתח בפניהם עולם שלם של פתרונות, גישות נכונות לחיים וכלים להתמודדות עם האתגרים הניצבים לפניהם. 'לפני כן היינו פשוט אבודים', סיפרה לי אמא אחת בפלאפון. 'אחת ההרצאות בפרויקט שינתה לי את כל מה שחשבתי על ההתמודדות בענייני צניעות', כתב לנו אחד המשתתפים.

''אין ספק שאנחנו בעיצומו של מהפך אדיר'', מסכם כהן מנכ"ל הארגון. ''ממצב שהמדיה שלטה בנו והכתיבה לנו את חוקי המשחק, אנו ב"ה חוזרים למצב של שליטה. למצב שבו הבחירה בידינו. ראינו שהפרויקט תרם לכל כך הרבה אנשים, אז החלטנו לקבץ לכם את כולו בחבילה אחת בה תוכלו לצפות בכל ההרצאות ולהעביר אותה הלאה, וכך להיות שותפים במהפכה".

לקבלת חבילת הפרוייקט אליכם למייל בחינם לחצו כאן

אז מה היה לנו בפרויקט?

הרב שמואל אליהו - איך מחזקים את הנוער ברשת לנצח את תרבות מצרים בכל יום ויום.

הרב יהושע שפירא - חשיבות ההתמגנות הטכנולוגית, כיצד ניצור מרחב מוגן בעולם המאיים לשבור אותנו בכל רגע.

פרופ' יאיר עמיחי המבורגר - הטוב הרע והמכוער באינטרנט, איך נשלוט באינטרנט במקום שהוא ישלוט בנו?

הרבנית ד''ר שולמית בן שעיה - התבוננות אמונית על אתגרי המדיה, מהותם של ימי השובבי"ם, הבנת האתגרים המקיפים אותנו בנושא והצטיידות בעוצמות חדשות כדי לנצח את האתגר.

הרב אלי שיינפלד - הורים למתבגרים בעידן הדיגיטלי, מתן מענה אמיתי למצוקה הגדולה בה נתונים ההורים בניסיון ליצר תקשורת טובה עם המתבגרים.

הרב אלישע ינון - לחיות בענק, הצעת פתרון אמיתי לאתגרי המדיה, סוג אחר של עבודת ה' הנצרך בדורנו המביא עמו מענה להתמודדות עם עולם המסכים והצניעות.

בעזרת השם אנחנו נהיה כאן גם בשנה הבאה בפרויקט השובבים תשפ"ב! שמרו כבר מעכשיו את המקום ביומנים 😊

לקבלת הפרויקט אליכם למייל בחינם לחצו כאן

לוקחים אחריות
צילום: אריאל שאוליאן