ליברמן נגד בנט: "הגיע הזמן שתסיר את המסכה"

יו"ר ישראל ביתנו דורש מיו"ר ימינה להציג עמדה ברורה במספר שאלות שלדעתו טרם זכו למענה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ה' באדר תשפ"א

ליברמן נגד בנט: "הגיע הזמן שתסיר את המסכה"-ערוץ 7
אביגדור ליברמן
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, שלח היום (רביעי) מכתב ליו"ר מפלגת ימינה נפתלי בנט בו דרש מענה לשאלות שלטענתו בנט אינו עונה להן.

ליברמן טוען כי הוא מבקש הבהרות בעקבות ראיון שהעניק בנט אמש לחדשות 12. "נדהמתי לשמוע את דבריך בריאיון אתמול בערב. הגיע הזמן שתסיר את המסכה ותתחיל לדבר תכל'ס. האם אתה מתכוון לתמוך בהצעת חוק שתמנע מח"כ שהוגש נגדו כתב אישום להיות מועמד להרכבת ממשלה? האם אתה מתכוון להתנגד לחוק הצרפתי אם יובא להצבעה בכנסת?", כתב ליברמן.

"האם מפלגת ימינה תתמוך בחוק נישואין וגירושין אזרחיים, בחוק שיתנה מימון ממשלתי במוסדות לימוד כלשהם, בחובת לימודי ליבה מלאים וחוק שיעניק סמכות גיור לרבני ערים?", הוסיף.

"אי אפשר להציג מצג שווא של פוליטיקאי נאור וליברלי בלי להבהיר באופן חד-משמעי האם מפלגת ימינה תתמוך או תתנגד לחוקים הנ"ל. זכותו של הציבור לדעת מה עמדת מפלגת ימינה בנושאים האלה. חובתך לחשוף מהן כוונותיך האמיתיות ולא להתחמק ולפזר הצהרות מעורפלות", סיכם ליברמן את מכתבו.

מימינה נמסר בתגובה: "איווט, בנט עסוק כרגע בטיפול בפרנסת אזרחי ישראל. תפנה לאיסמעיל הנייה, יש לו יותר זמן פנוי לגימיקים שלך".