יפעת ארליך עוזבת את "ידיעות אחרונות"

העיתונאית יפעת ארליך הודיעה כי היא מסיימת את תפקידה בעיתון "ידיעות אחרונות".

ערוץ 7 , ה' באדר תשפ"א

יפעת ארליך עוזבת את "ידיעות אחרונות"-ערוץ 7
יפעת ארליך
צילום: פלאש 90

העיתונאית, יפעת ארליך, הודיעה כי היא מסיימת את תפקידה בעיתון "ידיעות אחרונות".

בפוסט שפרסמה היום (רביעי) ארליך בחשבון הפייסבוק שלה, כתבה "על רקע גל הקיצוצים ב"ידיעות אחרונות" אני פורשת מהעיתון, אחרי שש שנים של כתיבה מגזינית ופובליציסטית. זה זמן לומר תודה לאנשים שעמם עבדתי ביום-יום: לאביב הברון, עורך המוסף לשבת, שהוא עורך בחסד ומענטש אמיתי, ואני כבר מתגעגעת להומור המושחז שלו.

לאלעד זרט עורך 24 שדחף קדימה. תודה על החוכמה, הייעוץ והשיחות הנעימות. ליואב קרן, ציוני נלהב עם לב זהב, שמצאתי איתו שפה משותפת למרות שלא בהכל אנחנו מסכימים. לרעות בורוביק על החוכמה, הרוגע והנעימות.

לשיר חי ויעל דגן המפיקות החרוצות. לאסף מונד ואפרת זמר, עורכי מדור הדעות שתענוג לעבוד איתם. לדובי אייכנוולד, מו"ל ידיעות ספרים, על האמון ההצמחה ופתיחת הדלת. לעוד רבים וטובים, עורכים בכירים ובכירים פחות, עיתונאים, צלמים, מפיקים, אנשים טובים ומקצועיים באמצע הדרך".

"בצניעות המתבקשת אוסיף שנדמה לי שתרמתי לעיתון לא רק בסיפורים שהבאתי ובכתיבה עצמה, אלא גם בגוון הייחודי שעימו באתי ואיתו אני גם יוצאת. אני מאחלת לידיעות אחרונות לצאת מן המשבר הכפול (העזיבה שלי וגם קצת בעיות כלכליות) מכאן אני ממשיכה הלאה לדרך חדשה מאתגרת ומרגשת. אעדכן בעזרת ה' בקרוב".