מאמן חדש להפועל באר שבע

אחרי שפוטר מבית"ר ירושלים, חתם רוני לוי כמאמן הפועל באר שבע. אלונה ברקת: "מאמינה שנעמוד ביעדים ובראשם - הכרטיס לאירופה"

נרי וייס - ערוץ 7 , ו' באדר תשפ"א

מאמן חדש להפועל באר שבע-ערוץ 7
רוני לוי. יחזיר את באר שבע לצמרת?
צילום: פלאש 90

מהבירה לבירת הנגב. אחרי חודש כמעט ללא מאמן קבוע על הקווים, ולמעשה מאז שבה באופן רשמי אלונה ברקת לתפקידה כבעלים של הפועל באר שבע, הודיעה היום הקבוצה מבירת הנגב על מינויו של רוני לוי למאמנה בשנה וחצי הקרובות.

לוי, בן ה-54 מגיע לבאר שבע לאחר שקצת אחרי תחילת העונה פוטר מבית"ר ירושלים, שם סיפק כדורגל אנמי וחלש שלא הביא לתוצאות טובות ומשמחות וכעת בבאר שבע יצטרך לשקם את התדמית שיצאה לו ולספק קבלות במהרה.

מינויו של לוי לשנה וחצי קרה בלית ברירה כאשר בבאר שבע ניסו לשכנע בתחילה את שחקן העבר ועוזר המאמן, אליניב ברדה להישאר על הקווים כמאמן ראשי עד לתום העונה ורק לאחר מכן לעשות חושבים. ברדה, שפרש ממשחק פעיל בשל סיבות בריאותיות, סירב לעשות את קפיצת המדרגה מוקדם מהצפוי בין היתר לאחר התייעצות עם רופאיו כמו גם חוסר ניסיונו עדיין בתחום.

כזכור, לפני כחודש התפטר מאמן באר שבע יוסי אבוקסיס, זאת למרות שהצליח עם הקבוצה מעל ומעבר כשהביא אותם לשלב הבתים של הליגה האירופית בעונה בלי תקציב וכן זכה איתם בגביע המדינה בכדורגל אשתקד, לראשונה מאז 1997.

כעת לוי, שהחל את קריירת האימון שלו במכבי חיפה איתה זכה בשלוש אליפויות ברציפות ומאז לא הצליח יתר על המידה בשום מקום, בארץ ובאירופה שם אימן ברומניה וקפריסין, כשלא נשאר באף קבוצה יותר מעונה אחת, יצטרך לעמוד במשימה להחזיר את באר שבע לימיה הגדולים.

אלונה ברקת אמרה לאחר המינוי: "אני מברכת את רוני לוי על הצטרפותו למועדון. אני מאמינה שיחד איתו נעמוד ביעדים שלנו השנה ובראשם הכרטיס לאירופה, ונשוב בהמשך להתמודד על כל התארים".

רוני לוי מסר: "שמח להצטרף למועדון הפועל באר שבע. יחד נעשה הכול כדי להציג כדורגל חיובי ומנצח ולהתמודד על כל התארים".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il