הקומקיאים
הקומקיאים צילום: ג'ראר אלון

תיאטרון חיפה , פותח שעריו בהתאם לתו הסגול ויעלה על הבמה בבכורה את ההצגות: "הקומיקאים" בכיכובם של מוני מושונוב ושלמה בראבא, וכן בבכורה את הקברט המוסיקלי "שוק המציאות"עם דפנה דקל ואלון אופיר.

מנכלית תיאטרון חיפה, ניצה בן צבי "אנחנו פותחים את התיאטרון באופטימיות זהירה אחרי ניסיונות חוזרים ונשנים במשך ימי הקורונה. אנחנו מקווים שהפעם נעלה על מסלול של חזרה לשגרה. הצבור משתוקק לצאת מהבית ומסיפור הקורונה אל החיים הנורמליים והשפויים, אל אולמות התיאטרון ".

בסוף החודש, יעלה התיאטרון בבכורה את "שוק המציאות", ערב ערב עד תאריך 6 במרץ.

הפקה עכשווית, מלאת חן והומור, בהגשתם של דפנה דקל ואלון אופיר, לאחת ההצגות המיתולוגיות של עולם הזמר והבידור הישראלי. חגיגה מוסיקלית נפלאה עם שירים שהפכו לנכס צאן ברזל, כמו "לימון וצלחת", "מרים בת ניסים", "בכל זאת יש בה משהו", "קונצרטינה וגיטרה", "צריך לצלצל פעמיים", "זמר מפוחית" ואחרים.

כל אחד מהשירים המוכרים והאהובים הללו יוגש כמיצג תיאטרלי עשיר ומרתק, המשחזר בהומור את אווירת שנות השישים אבל קורץ משמעותית לתקופה הנוכחית שלנו.

*המופע המקורי הועלה לפי יותר מארבעים שנה בביצועם של אילי גורליצקי ויונה עטרי מיד לאחר הצלחתם הגדולה במחזמר "שלמה המלך ושלמי הסנדלר", ולפני 12 שנה עלתה ההצגה בתיאטרון חיפה וזכתה להצלחה אדירה.

בתאריכים 18 במרץ ו-20 במרץ יעלה התיאטרון את "הקומיקאים".

במרכזה של הקומדיה "הקומיקאים" צמד קומיקאים אמריקאי, לואיס וקלארק, מי שהיו מלכי הקומדיה והשליטים הבלתי מעורערים של במת הוודוויל. במשך 43 שנות קריירה משותפת, גרמו השניים לקהל לשאוג מצחוק ואז נפרדו בכעס מבלי להביט לאחור. אחרי נתק של יותר מעשור, משכנע אחיינו הצעיר של קלארק את דודו לאחד כוחות עם לואיס לטובת מחווה טלוויזיונית לכוכבי העבר. המפגש המחודש טעון במשקעים וחשבונות שצפים ומשבשים את החזרות, המלוות בהתנגשויות רוויות הומור.

מאת ניל סיימון ,תרגום ובימוי: אילן רונן, תפאורה: ניב מנור, תלבושות: נועה דותן ,תאורה: זיו וולושין,עריכה מוסיקלית: אריק אביגדור, בהשתתפות: מוני מושונוב, שלמה בראבא, מיכאל מושונוב, סיגלית פוקס, נועה טסה.

פתיחת האולמות תהיה על פי המתווה ועל פי הנוהלים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו