מה זה ביטוח מבנה לדירה?

קניתם דירה חדשה? הסיכונים מתחילים רק שם.
חשבו על זה, כיום להחליף צנרת בבית עולה לכם כמה אלפי שקלים. אם אתם רוצים לישון בצורה רגועה ביותר בלילה, מבלי לדאוג לנכס שזה עתה רכשתם, עליכם לבטח את הדירה בביטוח מבנה.

תוכן שיווקי , ט' באדר תשפ"א

מה זה ביטוח מבנה לדירה?-ערוץ 7
ביטוח דירה
צילום: Depositphotos

מה זה ביטוח מבנה לדירה

קניתם דירה חדשה? ההוצאה הראשונית עבור קניית דירה היא מסיבית, אבל הסיכונים מתחילים רק שם.
חשבו על זה, כיום להחליף צנרת בבית עולה לכם כמה אלפי שקלים. אם אתם רוצים לישון בצורה רגועה ביותר בלילה, מבלי לדאוג לנכס שזה עתה רכשתם, עליכם לבטח את הדירה בביטוח מבנה.

מהו ביטוח מבנה?

ביטוח מבנה הוא ביטוח לדירה אשר נמצאת בבעלותכם. הביטוח מכסה על נזקים שונים שיכולים להתרחש בבית, קילופים, נזקי תשתיות, צנרת המים, חשמל ועוד. כמו כן, ישנן פוליסות אשר מכסות אתכם במקרים של נזקים קשים הנגרמים משריפה, פריצה וכד'. יש להדגיש שהפוליסה מכסה רק את נזקי הבית, ולא נזקים שנגרמו בגינת הבית. כמו כן, תוכלו למצוא פוליסות רחבות אשר כוללות בתוכן גם נזקים אשר נגרמו מכוח עליון - נזקי טבע. נדגיש כי ביטוח לדירה (ביטוח מבנה) אינו חובה על פי חוק כמו ביטוחים אחרים.

למה צריך ביטוח לדירה?

סביר להניח שעבדתם לא מעט בכדי להשיג דירה, ואתם כמובן רוצים לשמור עליה.
ביטוח לדירה מבטחת אתכם בצורה המקיפה ביותר, החל מצנרות שעלות תיקונן עלול להגיע לעשרות אלפי שקלים ועד למרפסת. כל מה שהוא חלק מהבית, דודים, מערכות מיזוג וכל מה שמחובר פיזית לדירה מכוסה בביטוח. בעזרת ביטוח לדירה תדעו שלא משנה מה קורה, הנכס שלכם מוגן והכיס שלכם מוגן.

כמה עולה ביטוח מבנה?

אין מחיר כללי לביטוח מבנה, חישוב המחיר נקבע על פי המבנה שלכם, מצבו הנוכחי, אזור מוגרים וכן הלאה… בכדי לקבל מחיר עליכם לפנות לחברה אשר מבטחת מבנים והיא תשלח אליכם נציג או שיחה טלפונית דרכה תוכל לאמוד את עלות ביטוח המבנה. כמו בביטוח רכב, גם כאן יש לכם אפשרות להוזיל את מחיר ביטוח המבנה על ידי השתתפות עצמית, מסלולים שונים ודרכים שונות להגיע למחיר הנוח ביותר, תוך שמירה על ביטוח איכותי.

כיצד רוכשים ביטוח מבנה?

תוכלו לבטח את הדירה שלכם בביטוח אונליין, או ליצור קשר עם חברת הביטוח.
אך אנו מציעים לכם להתעכב על שלב מוקדם יותר - בחירת חברת הביטוח. כיום יש חברות רבות אשר מציעות לנו שירותי ביטוח, בין אם זה ביטוח רכב ובין אם זה ביטוח לדירה.

בצעו סקר שוק אשר ייתן לכם מידע מקיף אודות כל חברה, מחיריה ואופן השירות.
שימו לב למה החברה מציעה במקרה של נזק, האם היא משלמת לכם פיצויים כספי, האם מדובר על החלפה של החלקים הניזוקים בחדשים או שמא היא תדאג לשפץ את כל מה שניזוק. ההצעה שלנו היא לבחור חברת ביטוח דרך השוואת חברות ביטוח אונליין, תוכלו לגלות שירותים מקיפים יותר אצל חברות אחרות. שלא כמו ביטוח חובה לרכב, ביטוח מבנה יכול לנוע במסלולים ומחירים מגוונים יותר.