הפוסט של דגן
הפוסט של דגן צילום: פייסבוק

מלחמת שלג: ראש מועצת שומרון יוסי דגן וראש עיריית ירושלים משה ליאון פתחו ב'קרב' פייסבוק הומוריסטי בשאלה הקריטית איפה היה שלג יפה יותר - בשומרון או בירושלים.

דגן העלה לפייסבוק תמונות מהשלג שכיסה את הרי השומרון, הזמין את כל הציבור להגיע וכתב: "השלג חכם - השלג כבר הגיע, בואו לטייל בשומרון המקום היפה בעולם".

דגן תייג את ראש עיריית תל אביב, עקץ אותו וכתב: "נה נה נה נה", כפרפרזה לדברים של נתניהו ליונית לוי בראיון שערכה עמו בימים האחרונים בחדשות 12.

דגן כתב למשה ליאון בחיוך: "זה שלג". ליאון לא נשאר חייב וענה: "יוס'לה אני באמת אוהב אותך ואת השומרון, אבל בירושלים אין דרך להתחרות, קבל תמונה מהעיר הכי יפה בעולם".

צילום: פייסבוק

דגן אתגר אותו בחזרה והציע לו להגיע לסייר בשומרון ולהחליט יחד מי מנצח במלחמת השלג היפה בארץ: "משה אחי היקר, נכון שירושלים היא תמיד מס' 1, אבל תודה שהשומרון מס' 1.2 - תמיד לידכם,
אני באמת אוהב אותך גם, אבל תודה שבשלג השנה אנחנו הנאמבר וואן, מזמן לא סיירנו יחד בשומרון, מוזמן לבוא לראות - ואתה תחליט מי מנצח, קבל תמונה מהר ברכה המושלגת במרומי הר גריזים".

למלחמת השלג הצטרף ראש המועצה המקומית קריית ארבע אליהו ליבמן שכתב: "אין על השומרון יוסי היקר, אבל עיר האבות קרית ארבע חברון יש רק אחת ויחידה, בואו ותהנו גם וגם".

צילום: פייסבוק
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו