יו"ר מפלגת הציונות הדתית, חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ'
יו"ר מפלגת הציונות הדתית, חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מפלגת הציונות הדתית השיקה הערב (חמישי) עשרות סניפים מוניציפליים בכל רחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת, במטרה לחזק את כוחה של המפלגה בכנסת הבאה ולבנות את ההנהגה המוניציפלית של הציונות הדתית לקראת הבחירות המקומיות ב-2023.

את המטה המוניציפלי מוביל יו"ר המפלגה, חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', עם המנכ"ל יהודה ולד. את הפעילות מרכז מנהל השטח המוניציפלי מיכאל דוכן עם מנהלי אזורים שיסייעו בארגון השטח ובסיוע בערים השונות.

במהלך השנה האחרונה, יצאה הנהגת המפלגה למסע ברחבי הארץ ונפגשה עם מאות פעילים ומנהיגים מקומיים על מנת לחזק את הקשר עם השטח. בנוסף, נערכה סדנה להכשרה מוניציפאלית בהשתתפות גורמי מקצוע ועשרות נציגים בערים, בישובים ובמועצות.

יו״ר הציונות הדתית, בצלאל סמוטריץ׳, אמר במהלך ההשקה: "אני מודה לעשרות ראשי המטות שהתגייסו להניף את הדגל של הציונות הדתית בכל רחבי הארץ. אני חייל שלכם בשטח - גם עכשיו וגם אחרי הבחירות. הקשר בין ההנהגה הארצית וההנהגה המקומית חייב להיות הדוק והדדי ואנו מחוייבים לכך. אחרי הבחירות נצא למיפקד ולמהלך של בניית מפלגה דמוקרטית לאורך זמן. המפלגה אינה שלי, היא אינה שייכת לאדם אחד - אלא לכם ולציבור".

מנכ״ל המפלגה, יהודה ולד, הוסיף כי "האמירה של הקמת עשרות סניפי הציונות הדתית בכל רחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת משמעותית וחשובה הן לחיזוקה של המפלגה הדתית לאומית בבחירות הקרובות והן לבניית ההנהגה העירונית בכל עיר ועיר לקראת הבחירות המוניציפליות ב-2023. אנו ממשיכים יחד דרך ארוכה של המזרחי כבר 100 שנה ומייצגים ב-100 אחוז את אנשי הציונות הדתית והימין האידיאולוגי בלי לשים בצד אף ערך".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו