מנסור עבאס: "אנו קול מציאותי ושמרני"

הרשימה הערבית המאוחדת משיקה את קמפיין הבחירות המציג מסר לפיו המפלגה מייצגת קול מציאותי ושמרני.

דלית הלוי - ערוץ 7 , ז' באדר תשפ"א

מנסור עבאס: "אנו קול מציאותי ושמרני"-ערוץ 7
ח"כ ד"ר מנסור עבאס
צילום: דוברות

הרשימה הערבית המאוחדת, בהנהגתו של חבר הכנסת מנסור עבאס, השיקה (חמישי) את קמפיין הבחירות שלה תחת הכותרת "קול מציאותי, משפיע ושמרני".

בסוף השבוע מתכננת המפלגה לקיים קמפיין בחירות בישובים הערביים ובערים המשותפות על בסיס התפיסה, כי "קול מציאות המשתקף בסיסמה של (המפלגה הערבית) המאוחדת העוסק במציאות, המאמץ את השיח ההגיוני והרואה את המצב מנקודת מבט מעשית, יכול להשפיע".

המפלגה הערבית המאוחדת מבהירה, כי באמירה קול "משפיע" היא מתכוונת שהערבים יהוו "כוח ערבי עצמאי שאינו בכיס הימין או השמאל, והנכנס לזירה הפוליטית כדי להשפיע על ההחלטות הרשמית לטובת החברה הערבית".

עוד מציינת הרשימה הערבית המאוחדת, כי החברה הערבית ברובה המכריע הינה חברה שמרנית, ולכן חלה על המפלגה החובה לשמור על המנהגים, המסורת והאמונה.

במהלך השנה האחרונה הביע חה"כ מנסור עבאס עמדה המתנגדת לגישת הלהט"ב בהסבירו, כי "אנחנו באים בגישה המוסלמית השמרנית. אנחנו תנועה דתית". בהקשר זה הוסיף ואמר עבאס: "אנחנו תנועה שבאה מתוך דת האסלם. אנחנו רוצים לשמור על המשפחה במסגרת המסורתית שלה ולכן פה ההתייחסות היא התייחסות דתית ולא מעבר לזה. אם יש מישהו במשפחה צריך לטפל ולנסות לעזור ולשמור על המשפחה ולא לפרק אותה לרסיסים".