השינוי הדרמטי שיצר האינטרנט באפשרויות ההכנסה

האינטרנט מציע לרשותנו מגוון אפשרויות להגדלת ההכנסה, בהן כל הארגון הטכני והשיווקי נעשה עבורנו ובחינם.

בשיתוף שווה כסף , י' באדר תשפ"א | עודכן: 18:43

השינוי הדרמטי שיצר האינטרנט באפשרויות ההכנסה-ערוץ 7
כיצד מגדילים הכנסה?
צילום: Fixbaby

לא רבים יודעים, אבל מסתבר שבעידן הדיגיטלי יש דרכים רבות ופשוטות שמאפשרות לכל אחד להגדיל את הכנסתו ברמה המיידית או הכמעט מיידית, לפעמים גם בצורה משמעותית, וזאת בלי להבין בטכנולוגיה ובלי שום צורך במאמצי שיווק ופרסום, בראיון עבודה או בהשקעת כסף ראשוני כלשהו.

במסגרת מועדון שווה כסף, אספנו עבורכם מספר דרכים כאלו. התמקדנו בדרכים הכי פשוטות ליישום, חלקן לא דורשות כל ידע מוקדם וחלקן מנצלות ידע, כישרון או כלי שממילא יש לכם, וכל זאת בזמן שמתאים לכל אחד ובלי להיות תלוי באף אחד.

מלבד שיטות פרקטיות שמאפשרות יישום מיידי, האינטרנט מאפשר לנו גם לקבל המון ידע בחינם בלי צורך לצאת מהבית. לדוגמה, בזמן הקרוב זמין לצפייה קורס חינמי ומושקע "ממשבר לצמיחה", שמכיל עקרונות וכלים להגדלה משמעותית של ההכנסה תוך 100 יום, והוא פתוח לזמן מוגבל. כאן תוכלו להירשם אליו - שימו לב שההרשמה כוללת גם הרשמה למועדון 'שווה כסף'.

ומכאן נפרט כמה דרכים פשוטות להגדלה של ההכנסה

1. ביצוע שליחויות על הדרך: יש לכם רכב ואתם ממילא מבצעים בו נסיעות? יש אתרים דרכם תוכלו להרוויח כסף על הדרך משליחויות, וכמובן תוכלו גם לנסוע באופן יזום לצורך השליחויות שתעשו. לדוגמה, חפשו בגוגל "get package".

2. מילוי סקרים: אם אתם רוצים לתרגם את הזמן החופשי שלכם לכסף, בלי צורך בשום ידע או משהו אחר, תוכלו להרוויח סכומים יפים על ידי מילוי סקרים. חפשו בגוגל "סקרים בתשלום" - אתרים לדוגמה שנותנים כסף ממש (יש גם אחרים שנותנים תווי קנייה) הם פרוייקט המדגם, מכון שריד ועוד. כמובן שכדאי להירשם לכמה אתרים כאלו, וכך למקסם את הרווח.

3. לכל אחד יש ידע שיכול להועיל לאחרים או סיפור אישי מעניין. תוכלו להעביר הדרכה או הרצאה בתשלום בכל נושא שמעניין אתכם או שאתם טובים בו. יש אתרים שעושים עבורכם את כל העבודה הטכנית והארגונית - לדוגמה, חפשו בגוגל "פנזינג".

4. יודעים ללמד? חפשו בגוגל 'שיעורים פרטיים' ותמצאו כמה אתרים דרכם תוכלו להעביר שיעורים בקלות.

5. היעזרו באתרי דרושים שמאפשרים עבודה מיידית: לדוגמה, חפשו בגוגל "אקספלייס", שם תוכלו למצוא אלפי הצעות ממויינות לנושאים.

6. יש אתרים בהם תוכלו להציע את שירותיכם אינסוף תחומים, ולקבל תמורה הולמת. לדוגמה, חפשו בגוגל "פייבר".

כאמור, מלבד דרך זו או אחרת, בזמן הקרוב ניתן לצפות ללא תשלום בקורס החינמי "ממשבר לצמיחה", שמלמד את עקרונות היסוד בדרך לעצמאות כלכלית, ומכיל גם את 5 השלבים ליצירת הכנסה פסיבית תוך 100 יום. ההרשמה לקורס כוללת גם הרשמה למועדון שווה כסף של ערוץ 7. הירשמו כאןהזמן שבו הקורס פתוח לצפייה מוגבל מאוד