השיר הראשון דיבר על פוסט טראומה, החדש על לידה

אחרי שריגש מדינה שלמה עם סינגל הבכורה שלו ״לא נרגע״, אביחי הולנדר מוציא לעולם סינגל שני בשם "בלתי מנוצח" מלווה בקליפ עם צילומי אולטראסאונד אמיתיים של בתו

אריאל פייגלין - ערוץ 7 , ט' באדר תשפ"א

השיר הראשון דיבר על פוסט טראומה, החדש על לידה-ערוץ 7
אביחי הולנדר
צילום: שי פרנקו

'לא נרגע', סינגל הבכורה של הולנדר, עסק בנושא הטעון של פוסט טראומה, וגולל את סיפורו האישי של הולנדר. השיר החדש נקרא 'בלתי מנוצח' ממשיך גם הוא באותו קו, אבל הפעם מדבר על היציאה לאור של הולנדר וגם של ילדיו.

באותם רגעים בהם שירו המטלטל, 'לא נרגע', פרץ לתודעה הישראלית ולפלייליסטים הגדולים של המדינה נולדה ביתו השנייה ובעצם מבחינתו הם נולדו יחד, כל אחד לעולמו שלו ואתגריו. לא מפתיע אם כך, שבחר הולנדר להפיק ולביים קליפ שכולו מורכב מצילומי אולטרסאונד מרהיבים ואותנטיים לגמרי, של עובר ברחם אימו ואף חלק מהם של בתו שלו ממש.

"את 'בלתי מנוצח' התחלתי לכתוב לפני שנים" הוא מספר, "ועכשיו, עם החשיפה שהגיעה ברוך ה', סיימתי אותו ואני זקוק לו. אולי גם כדי להזכיר לעצמי דבר אחד או שניים. ובעיקר שיש מי שאוהב ומתרגש איתי. רוצה לנצל הזדמנות זו קודם כל לומר לכם תודה!".

"על כמויות האהבה שהרעפתם ומרעיפים עליי, על הסיפורים שלכם, על החיבוקים והדמעות, על כך שפתחתם את הלב לשמוע אותי, ועל האמונה שאתם נותנים בי להמשך. בשיר הקודם הרגשתי שהדברים היו מאוד ברורים ופה ניסיתי להשאיר קצת מקום לדמיון שלכם. שתיקחו את זה כל אחד לעולם שלו".

מעבר להצלחה של השיר הקודם ברדיו, השיר והקלים הצליחו לרגש רבים ובהם גם את נשיא המדינה רובי ריבלין. רובי הזמין את אביחי להופיע בטקס בביתו וגם בטקס בכנסת ישראל לרגל יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל.