גלנט בבית ספר בנתניה
גלנט בבית ספר בנתניה צילום: מיכאל דמינשטיין, לע״מ.

שר החינוך יואב גלנט ביקר הבוקר (ראשון) יחד עם ראשת עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, בבית הספר היסודי ״הלל צור״ בעיר.

השר גלנט שוחח עם תלמידות ותלמידי בית הספר ונועד עם המנהלת אמי לוי וצוות החינוך.

"היום זהו יום חג - תלמידי הגנים, בתי הספר היסודיים ותלמידי כיתות יא׳-יב׳ בערים הירוקות, הצהובות והכתומות חזרו היום לספסל הלימודים. למעלה ממיליון תלמידים חזרו היום למוסדות החינוך ואני משוכנע שבשבועיים הקרובים יחזרו כל היתר", אמר השר.

לדבריו, "הגעתי הבוקר לבית הספר 'הלל צור' בנתניה יחד עם חברתי, ראשת העיר מרים פיירברג-איכר. שמחתי לפגוש מאות תלמידות ותלמידים שהתרגשו לחזור לבית הספר, לחברים ולצוותי החינוך וההוראה".

"אנחנו במשרד החינוך עובדים לילות כימים כדי להשלים את התכנית הלאומית לצמצום הפערים - ואני אופטימי לגבי יישום התכנית והשלמתה. המשבר העולמי שפקד אותנו בעקבות התפרצות נגיף הקורונה טומן בחובו גם הזדמנות גדולה לקדם רפורמות במערכת החינוך - כמו מבצע ״הכיתה הדיגיטלית״ שבמסגרתו חילקנו 150 אלף מחשבים לתלמידים בכל רחבי ישראל ותוספת משמעותית של 13 אלף מורים ותומכי חינוך שנתנו השנה לבתי הספר היסודיים", הוסיף גלנט.

"אני מבקש להודות ולהוקיר את עבודתם של צוותי החינוך וההוראה במדינת ישראל, שבעיניי הם הגיבורים של השנה החולפת. אני קורא לכולם לצאת ולהתחסן בקהילה. בעזרת החיסונים והקפדה על ההנחיות הבריאותיות נוכל לחזור לשגרה בהקדם", קרא השר

שר החינוך גלנט עם חידוש הלימודים: "היום זהו יום חג" מיכאל דמינשטיין, לע״מ.
.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו