שעות ספורות לפני חופתה: הכלה חני קרויזר במכתב מטלטל

היום בערב עתידה להיערך חתונת הבת הבכורה למשפחת קרויזר בתוך ימי השלושים על האם. שעות ספורות לפני החופה מפרסמת הכלה מכתב מרגש ורווי אמונה

בשיתוף ועד הרבנים , י' באדר תשפ"א

שעות ספורות לפני חופתה: הכלה חני קרויזר במכתב מטלטל-ערוץ 7
חני הכלה
צילום: יח"צ

בשבוע שעבר פורסמה הידיעה על פטירתה של מלכה קרויזר, בת 38 ואם לשבעה ילדים.

מלכה חלתה בסרטן לפני כשנה וחצי ומאז ידע מצבה עליות ומורדות. בין סדרת טיפולים לשנייה הספיקה מלכה לעבור 3 ניתוחים קשים ונאבקה על חייה למען הילדים הרכים שנשארו בבית.

לפני חודשים ספורים התארסה בתה הבכורה חני (19) כשהיא מתפללת לזכות להשתתף בחתונה, אולם אז התגלו גרורות בגופה ומצבה הלך והחמיר עד לפטירתה.

למכתב המלא הקליקו כאן>>>

מכריה מספרים כי בשבת האחרונה לחייה כאשר הרגישה כי כוחותיה אוזלים, בקשה לילדים להיכנס לחדרה כשהיא נצמדת לתינוקת הקטנה ומעניקה לה חיבוק אחרון של אמא. לאחר מכן שוחחה עם בעלה ובקשה: "אני מפחדת שכבר לא אהיה פה בחתונה תדאג שחני תשמח ביום החופה שלה, שהחתונה תהיה בזמן… תבטיח לי…"

עם פטירתה הותירה אחריה שבעה ילדים כשהגדולה בת 19 והקטנה בת שנתיים.

בעקבות המצב הכלכלי הקשה והחובות הרבים שהותירה המחלה, נערכה מגבית דחופה עבור היתומים והכלה שמתחתנת הערב. היום כאמור פרסמה הכלה מכתב מטלטל בו היא מתארת את תחושותיה לקראת הנישואין. בין השורות היא מזכירה בעצב כי לא יכלה להתארגן לחתונה כראוי בעקבות המחלה:

"עדיין לא רכשנו אפילו מוצרים בסיסיים, התגברתי על רגשות הבושה ופניתי אליכם לבקש עזרה, אתפלל עליכם היום שתזכו להתברך באושר ועושר וכל טוב".

לעזרה להוצאות החתונה הקליקו כאן>>>