שייט ביאכטה כשהכיף לא עוצר

שייט ביאכטה הוא בילוי חסין קורונה, בטוח להפליא מפני מחלות, כזה שיהיה מוכן ומזומן לקראתכם

תוכן שיווקי , י"א באדר תשפ"א

שייט ביאכטה כשהכיף לא עוצר-ערוץ 7
שייט ביאכטה
צילום: FREEPIK

אם יש משהו שימי הקורונה לימדו אותנו, הרי שזו העובדה שהרצון ליהנות אף פעם לא עוצר. גם בשיא ימי המגיפה, אנשים מצאו דרך ליהנות מהחיים. בימי הסגרים הם התרווחו מול הספה וצפו בטלוויזיה והתפנקו עם אוכל שבישלו בבית, בין הסגרים הם גילו את דובאי, תחת כל המגבלות האפשריות, וכמובן פקדו את הפארקים בהמוניהם לטובת פיקניקים, יצאו לחיק הטבע ואפילו מצאו דרך ליהנות משופינג בקניון.

אז מה הקשר בין זה ובין שייט ביאכטה? טוב ששאלתם. שייט ביאכטה הוא בילוי חסין קורונה, בטוח להפליא מפני מחלות, כזה שיהיה מוכן ומזומן לקראתכם גם אם אתם דואגים מפני וירוסים (ובצדק). הוא נעשה באוויר הפתוח, מה שאוטומטית הופך אותו לבטוח במיוחד. שנית, הוא נעשה הרחק מן ההמון, בלב ים כחול. שלישית, מספר האנשים המקסימלי שיכול לעלות על הסיפון הוא 13, מה שאומר שאין צפיפות בשייט על היאכטה. הכיף לא עוצר, כבר אמרנו?

שייט ביאכטה: ללמוד ליהנות מכל רגע

אם בקורונה עסקינן, חשוב לציין שהיא לימדה אותנו שיעור מעלף. לעצור, להגיד תודה, ליהנות מכל הלב דווקא מהדברים הפשוטים שלרוב לוקחים כמובנים מאליהם, ולמקסם כל יציאה וכל פעילות פנאי. קודם כל, בעת שייט ביאכטה, אתם תזכו להרגשה ממכרת ומשכרת כאילו הים הכחול והפתוח הוא כולו שלכם. אתם לא צריכים לדאוג, פשוט כי הדאגות נשארות להן על החוף. שנית, מדובר בעניין קרוב להפליא, כזה שלא יצריך מכם להעביר שעות במספר כלי תחבורה, ועמם הלחץ ממחלות.

אבל יותר חשוב מזה, זו ההזדמנות שלכם להוציא לפועל את כל מה שלמדתם. תמצאו את עצמכם באופן אוטומטי מעריכים את המרחבים האינסופיים, נהנים מן האוויר הפתוח, אומרים שלום, ולו לכמה שעות, לחללים סגורים ומחניקים לטובת פעילות מהממת תחת כיפת השמיים. בקיצור, יש על מה להיות אסירי תודה.

שייט ביאכטה גל ונעמה השכרת יאכטות: יותר כיף מזה פשוט אין

עכשיו, אחרי שעברנו את מה שעברנו, מובן שנעריך יותר כל רגע. מובן שנרצה לחגוג את החיים במקסימום, להרגיש שהנה, הלכנו עד הסוף. פרגנו לעצמנו. הראינו לעצמנו אהבה אינסופית אחרי כל הימים המשונים והלא קלים שעברנו. לא נרצה לעשות את זה כמו שצריך? מכל הלב? רק ביאכטה הטובה ביותר? מובן מאליו שכן!

היאכטה הגדולה של גל ונעמה השכרת יאכטות לוקחים את כל העניין הזה של כיף כמה צעדים קדימה. שייט ביאכטה ליודעי דבר, אם תרצו. עיצוב אסתטי ופוטוגני בהגזמה, אווירה מהפנטת חושים, דאגה לכל פרט ופרט, מהכרית בסיפון השיזוף ועד הטמפרטורה הנכונה ביותר של היין הכשר שבכוס שלכם. מה שנקרא, אתם רק תגיעו, ואנחנו נדאג לשאר. אפילו יש ביאכטה הייחודית שלנו מזוזות על כל משקוף של דלת כניסה לחדרים.

במילים אחרות, היאכטה מחכה לכם, בדיוק בימים האלו, והיא עוגנת במרינה הרצליה ומחכה רק לכם לטובת חוויה משותפת שעוד ידובר עליה רבות.

גל ונעמה השכרת יאכטות 0504600470