מבחן אוזני המן בערוץ 7

עדי וחיה טעמו אוזני המן מכמה בתי מאפה וגילו: אוזני המן גרסת 2021 זה הדבר הכי טוב שקרה לנו לאחרונה, וגם לכם.

עדי מאירוביץ וחיה הומבורגר , י' באדר תשפ"א

מבחן אוזני המן בערוץ 7-ערוץ 7
ביסקוטי
צילום: בועז לביא

ביסקוטי

ביסקוטי יצאו השנה עם קולקציית אוזני המן בשלל מילויים קלאסיים ועשירים עם שילובים מפתיעים. הכי אהבנו את האוזן המן עם המילוי של התמרים והאגוזים שנתן לנו פצצת אנרגיה טעימה ומתוקה. השילוב שלהם יחד היה טעים במינו והפך לנו את הבוקר לנעים הרבה יותר.

לצד האוזני המן, לא יכולנו להתעלם מהעוגות המרשימות. נרשמה התלהבות יתרה מעוגת הגבינה עם פרג ושקדים. לא האמנו שהשילוב יכול להיות כל כך מוצלח, והשקדים העניקו לו טוויסט קטן ונעים בפה. למקרה ששאלתם, העוגה התחסלה תוך כמה דקות.

מחיר: 38 שקלים למארז; 68 שקלים לעוגת פלודן פרג; 118 שקלים לעוגת גבינה פרג ושקדים.

ניתן להשיג: הירקון 67, בני ברק; העצמאות 104, נווה עוז, פתח תקווה. 03-5704015/8

מגדניית פאר
צילום: עדי מאירוביץ

מגדניית פאר

אוזני המן בשישה מילויים מקוריים ומפתיעים. התלהבנו מהמילוי המפתיע של ממרח בטעם עוגיות לוטוס. האוזני המן נראות מבחוץ סטנדרטיות לחלוטין, עד שבביס הראשון מתגלה התוכן הרך והקרמלי שלהן. התוצאה מתוקה ואי אפשר להפסיק לאכול. שילוב מנצח כזה עוד לא טעמתם.

התחבבה עלינו גם האוזן המן במילוי פיסטוק. אולי זה הצבע המיוחד, אולי המרקם שהוא קצת חמאתי- אבל בעיקר הטעם הנפלא שהפיסטוקים העניקו לאוזני המן.

מחיר: 44 שקלים לקילו. ניתן להשיג: עץ חיים 33, שוק מחנה יהודה, ירושלים| 02-6250088; המגיד 5, מושבה גרמנית, ירושלים| 02-5632189.

קוקי קרים
צילום: עדי מאירוביץ

קוקי קרים

רק מהשם של המקום כבר יש רצון לטרוף את הכל. בקוקי קרים יצאו עם שלל אוזני המן אווריריים ופריכים במילויים מיוחדים ומושחתים.

התלהבנו במיוחד מהאוזני המן במילוי רפאלו עם ממרח בטעם ממתק כדורי הקוקוס הלבנים. האוזן המן היה נימוח, חמאתי, והמילוי היה נהדר ומפנק.

בנוסף, אי אפשר לפספס את האוזני המן במילוי של הבייגלה שהכילה קרם קרמל מלוח, וטעמה היה מוצלח במיוחד. כל ביס היה חגיגה לפה! מדובר באוזני המן מפנקות במיוחד, עם מילוי כיפי ונעים.

מחיר: 6 שקלים לאוזן המן. איפה ניתן להשיג: שוק מחנה יהודה רח׳ האשכול 6| 02-502-7777; מתחם ברכאל סנטר, חולון| 03-775-9090; מתחם מודיעין סנטר, מודיעין| 08-680-6613.

מתוקה
צילום: בני גם זו לטובה

מתוקה

במתוקה הוציאו השנה ליין של אוזני המן מתוקים במגוון מליות משובחות וייחודיות. נדלקנו על אוזן המן אלפחורס במילוי ריבת חלב וקוקוס. האוזני המן היו רכות ומפנקות, עם מרקם חמאתי נהדר, פריך ודקיק. ואתם יודעים מה, כשמתחשק משהו מתוק זאת המלית המדויקת להתפנק איתה.

אהבנו גם את המילוי של הקרמל ואגוזים. התערובת הייתה מושחתת, טרייה וטעימה. מתוקה הוציאו להיט היסטרי שהוא אוזני המן לאפייה ביתית בשלושה טעמים: פרג, תמרים ושוקולד. פעלנו לפי ההוראות ואפינו את האוזני המן שיצאו טריים וחמים עם טעם ממכר. אל חשש, השארנו לנו כמה במקפיא כמובן לאחרי החג.

מחיר: 39 שקלים למארז של 230 גרם; 55 שקלים למארז של 400 גרם; 105 שקלים למגש של 800 גרם.

ניתן להשיג: 4 סניפים באזור תל אביב וגוש דן. 1-700-723-723

קפה אביחיל

בבית הקפה הביתי והמקסים ישנה קולקציית אוזני המן במגוון מילויים שונים ומיוחדים. האהובה עלינו במיוחד היא אוזן המן במילוי של פיסטוק וחלבה. רכה, אוורירית ועם שילוב טעמים שאי אפשר לעמוד בפניו. בצק עשיר, במלית פיסטוק וקרם חלבה.

עוד אוזן המן משובחת היא אוזן המן במילוי שוקולד. גם העוגייה וגם המילוי עם שוקולד עשיר ומפנק שאי אפשר להפסיק לזלול.

מחיר: 39 שקלים למארז אוזני המן. ניתן להשיג: הדישון 21, מלחה, ירושלים| 077-2312107.