גורמים בפת"ח: אבו מאזן מעדיף את נתניהו על פני בנט וסער הקיצוניים

''אסור לשכוח שנתניהו מנסה לסייע למחמוד עבאס להיפטר ממרוואן ברגותי", אמרו גורמים בפת''ח למזרחן יוני בן מנחם.

ערוץ 7 , י' באדר תשפ"א

גורמים בפת"ח: אבו מאזן מעדיף את נתניהו על פני בנט וסער הקיצוניים-ערוץ 7
אבו מאזן
צילום: רויטרס

גורמים בארגון הפת"ח אמרו למזרחן יוני בן מנחם כי יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן מעדיף את בנימין נתניהו כראש ממשלת ישראל על פני נפתלי בנט או גדעון סער הקיצוניים יותר.

''אסור לשכוח שנתניהו מנסה לסייע למחמוד עבאס להיפטר ממרוואן ברגותי ואישר לחוסיין א-שיח' להיכנס לכלא הישראלי כדי לנסות ולשכנע את ברגותי לא להתמודד בבחירות מול מחמוד עבאס'', הזכירו הגורמים.

אין אדם בעולם שחושב שהרשות הפלסטינית תתמוך בראש הממשלה נתניהו בזמן שהיא מעבירה כספים לאיימן עודה כדי להפיל את ראש הממשלה נתניהו ולהחליפו ביאיר לפיד.

ב''ידיעות אחרונות'' נחשף הבוקר (שני) כי סגן השר במשרד ראש הממשלה פטין מולא מהליכוד שוחח עם גורמים רשמיים ברשות הפלסטינית בנוגע לחיזוק ראש הממשלה בנימין נתניהו לקראת הבחירות לכנסת ה-24.

סגן השר מולא אמר כי שיחות כאלו אכן התקיימו, אולם מגדיר אותן "כל מיני דיבורים על אש נמוכה. אנחנו מנסים לעשות טוב לעם ישראל ולמזרח התיכון. אני לא יכול לפרט מעבר לזה. הרשימה המשותפת לא מייצגת את העם הפלסטיני, והמבין יבין".

מהליכוד נמסר בתגובה: "קשקוש מוחלט. כולם יודעים שהרשות הפלסטינית מעדיפה את לפיד כראש ממשלה במקום נתניהו שהביא את השנה הביטחונית הבטוחה ביותר מקום המדינה".

ממפלגת 'תקווה חדשה' נמסר: ‏"המזימה נחשפה. נתניהו מעביר כספים וחיסונים לרשות הפלסטינית וכעת מבקש מהם להתערב בבחירות בישראל. 'ימין על מלא', עלק".