הרב אלבז: מצווה לתת מתנות לאביונים

"אשרי הזוכה שיוכל לקחת על עצמו קצת מן העול של ועד הרבנים, לתמוך במשפחות ויתברכו כל העושים וזכות מרדכי ואסתר תגן בעדם", אומר הרב ראובן אלבז.

בשיתוף ועד הרבנים , י"א באדר תשפ"א

הרב אלבז: מצווה לתת מתנות לאביונים-ערוץ 7
הרב ראובן אלבז
צילום: Banner Media

בסרטון קצר שהופץ לקראת פורים נראה הרב ראובן אלבז מעיין בטפסים של ועד הרבנים ואומר: "אני רואה פה אנשים חולים שאין מי שיטפל בהם, זה עצוב מאוד, אנשים חולי לב, משפחות עניות.

''אשרי הזוכה שיוכל לקחת על עצמו קצת מן העול של ועד הרבנים, לתמוך ולסעוד באותם משפחות ויתברכו כל העושים בכל הברכות הכתובות בתורה וזכות מרדכי ואסתר תגן בעדם".

למתנות לאביונים הקליקו כאן>>>

בשבוע האחרון התקבלו מאות פניות במשרדי ועד הרבנים של משפחות עניות וחסרות כל. מאחורי כל פנייה מסתתר עבר כואב והתמודדות עם שגרת חיים קשה לתיאור:

"ברחנו מאיראן עם עשרה ילדים. בעלי ישב שם כמה שנים בכלא ויצא מצולק פיזית ונפשית, חשבתי שבארץ נוכל לפתוח דף חדש אבל הטראומה רודפת אחרינו לכל מקום.

אני מתקשה לפרנס את הילדים, הרבה מקומות סוגרים לי דלתות בגלל השוני וההגירה…ואנחנו רעבים ללחם, אני ממש מבקשת אם תוכלו לעזור לי להציל את המשפחה" מתארת אישה מפתח תקווה.

בטופס אחר פונה אם צעירה מאלעד ומספרת: "בעלי קיבל אירוע מוחי ונתר משותק בחצי גוף, כבר כמה שנים שאני מתמודדת לבד, מגדלת את הילדים ודואגת לו לתרופות וטיפולים.

יש לי ארבעה ילדים קטנים בבית, אני לא יכולה להרשות לעצמי לקנות להם אפילו תחפושות לפורים, אנא, תעזרו לי לשמח אותם".

הרב אלבז כאמור שעבר על המקרים בעיון נחלץ לעזרת אביוני ועד הרבנים ויצא בקריאה דחופה לעם ישראל: "כל התורם לאביוני ועד הרבנים יזכה לראות ישועה גדולה ככתוב: זורע צדקות מצמיח ישועות, ובזכות זה נראה כולנו בגאולה השלמה במהרה בימינו, אמן"

לתרומות הקליקו כאן>>>