"כיום, ניתן לומר כמעט בוודאות כי לא ניתן להסתפק בכספים אותם צברנו בקופות הפנסיה"
"כיום, ניתן לומר כמעט בוודאות כי לא ניתן להסתפק בכספים אותם צברנו בקופות הפנסיה"צילום: נתנאל פינשל

"כיום, ניתן לומר כמעט בוודאות כי לא ניתן להסתפק בכספים אותם צברנו בקופות הפנסיה", אומר דביר דימרי, מנכ"ל קרתא השקעות. כיצד נדע שאנחנו מוכנים לשנות הפנסיה?

במסגרת ההרצאה קובי הרטו יציג את ההיבטים השונים של קרנות הפנסיה וקופות הגמל השונות. ממה צריך להיזהר וכיצד ניתן לוודא שאנחנו נוהגים נכון וחוסכים בצורה נכונה ומודעת לקראת שנות הזיקנה.

בנוסף, דביר דימרי מנכ"ל חברת קרתא השקעות ידבר כיצד ניתן לרכוש סל נכסי נדל"ן שיכלכלו אותנו ויעזרו לנו לבנות עתיד כלכלי יציב ארוך טווח.

במסגרת פרויקט 'זומקימי' בשיתוף מועדון 'שווה כסף' מבית ערוץ 7 מחר (שלישי) בשעה 21:00, י"א אדר (23.02.21 למניינם) תיערך הרצאת זום מקצועית בהנחיית קובי הרטו ודביר דימרי, מנכ"ל חברת 'קרתא השקעות'. דביר בעל תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון נדל"ן. "כיום, ניתן לומר כמעט בוודאות כי לא ניתן להסתפק בכספים אותם צברנו בקופות הפנסיה", דביר דימרי

"מאז תחילת משבר הקורונה, מקימי הקימה מערך סיוע ייעודי במוקד הטלפוני של העמותה. הצוות מסייע במתן מענה לפניות רבות שמתקבלות ממשפחות שלא יודעות כיצד להתנהל. מה הן הזכויות שמגיעות להן בנושאי יחסי עבודה, ניהול הוצאות, חל"ת, ביטוח לאומי, השקעות, פיננסיות ועוד", אומר ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד ארגון מקימי.

"המצב מביא איתו טעויות ובעיות קשות כמו אי הכרת השוק, חוסר התייעצות עם מומחים בתחום, אי ידיעה של זכויות בסיסיות וחוסר הבנה של התמודדות עם המצב. דביר דימרי, ישתתף יחד עם מומחים גדולים בעלי שם במישור הכלכלי והחינוכי בפרויקט 'זומקימי'. הפרויקט יעזור למשפחות רבות להתמודד, ללמוד ולהימנע מכניסה למשבר כלכלי. אנו מזמינים את כלל הציבור לבוא ולהצטרף ולהציע הצעות להרצאות נוספות ללא עלות".

פרויקט זומקימי יערך בכל שבוע בימי שלישי בשעה 21:00 בשידור זום ובמדור מועדון 'שווה כסף' בערוץ 7. להרשמה להרצאה של דביר דימרי ולהרצאות הבאות לחצוכאן