הילדים של אסנת בן שטרית שואלים: אמא איפה את?

"הלבבות שבורים, הדמעות זולגות, את השבר לא ניתן לרפא". אסנת בן שטרית נפטרה לאחר מאבק בקורונה והשאירה 4 יתומים רכים שכבר מתגעגעים

בשיתוף קופת העיר , י' באדר תשפ"א | עודכן: 19:48

הילדים של אסנת בן שטרית שואלים: אמא איפה את?-ערוץ 7
אסנת בן שטרית
צילום: אינסטגרם

שכונת הר שמואל בירושלים עדיין בהלם. הלב שותת דם, האסון עדיין כאן, מורגש היטב בבית משפחת בן שטרית, מהמשפחות המוכרות של הר שמואל.

מי לא הכיר את האישה אוסנת בן שטרית ז״ל, אשת חסד במלוא מובן המילה, שתמיד עזרה לשכנותיה, שתמיד הייתה שם בשביל האחר.

היתומים זקוקים לנו כדי לקום מהטרגדיה

לפני מספר ימים אסנת נדבקה בנגיף הקורונה, כשהיא בשבוע השלושים ואחד להריונה. היא נאבקה בנגיף אך מצבה הידרדר, בלית ברירה היא פונתה לבית החולים שם השיבה את נשמתה ליוצרה, כאשר גם התינוק לא שרד, שבר על שבר.

הדמעות יורדות כמים בבית משפחת האבלים, היתומים הקטנים סירבו לעזוב את מיטת אמם, הם חיבקו את המיטה וזעקו ''אימא, אימא''. אבל אמא כבר לא הייתה שם, אמא נפטרה.

הלוויה כזו כאובה כבר זמן רב שלא נראתה, יתומים קטנים שבורים ורצוצים, מבכים ומייללים על אמא שהייתה ואיננה, על אמא הטובה שרק לפני רגע טיפלה בהם שרק לפני רגע החזיקה את ביתה, אבל עכשיו היא שוכבת על המיטה עטופה בסדין בדרך לקבורה. קורע לב.

אין דרך לבטא את הכאב, אין דרך להעביר דרך מילים כתובות את הנשמות הפצועות, את הלבבות השבורים, את נהר הדמעות, פשוט אין דרך, אבל אתם, אתם שקוראים את המילים הללו חייבים לעשות מעשה, לעשות משהו למענם.

היתומים זקוקים לנו כדי לקום מהטרגדיה

למען ארבעה יתומים קטנים, כשהקטן שבהם עדיין לא בשנה, למען הבעל השבור, למען הילדים שמתגעגעים לאמא, למען היתומים שזועקים לעזרה, שמתחננים לשוב ולראות את אמא שלהם, נכון, אי אפשר לרפא את שברם, אבל בואו ונעזור במשהו, במתת יד, בכדי שהם לא יקרסו, הם חייבים אותנו! ואנחנו כאן בשבילם!